پرونده کدخبر: 1159 ارسال پرینت 2

رکنا: نوجوان شیکاگویی به ضرب 6 گلوله توسط پلیس کشته شد.

"کوانتینو لجرر" 19 ساله و "بتی جونز" 55 ساله، به ضرب گلوله کشته شدند.
طبق بررسی‌های بعدی، مشخص شد این نوجوان قبل از اینکه پلیس به محل حادثه بیاید سه بار با اداره پلیس تماس گرفته بود و اپراتور اسم و فامیل او را پرسیده و او خود را با اسم "کیو" معرفی کرد. اپراتور چندین بار اسم فامیلش را پرسید اما تنها پاسخی که می‌شنید این بود که لطفا یک مامور پلیس بفرستید. اما اپراتور گفت: تا اسم فامیل خود را نگویید این کار امکان‌پذیر نیست و گوشی را قطع کرد.
بعد از چند دقیقه، پدر کوانتینو با پلیس تماس گرفت و گفت پسرم به شدت عصبانی است و یک چوب بیسبال در دست دارد. هنگامی که پلیس به محل حادثه رسید، یکی از ماموران به طبقه پایین که خانه کوانتین است رفت. تا مامور، کوانتین را دید که عصبانیست، شش بار به او شلیک کرد.
هنگامی که یکی از همسایگان به خارج از منزلش آمد، همین مامور پلیس او را هم با شلیک تیری در قفسه سینه‌اش به قتل رساند. وقتی پدر کوآنتین به پایین پله‌ها آمد با جنازه هر دوفرد روبه‌رو شد.
پلیس اعلام کرد، این خانوم که مادر 5 کودک بود به اشتباه به قتل رسیده‌است. البته لازم به ذکر است که با تحقیقات پلیس، مشخص شد این پلیس قبلا نوجوان 17 سالۀ دیگری را به ضرب 16 گلوله کشته بود.ارسال نظر