پرونده کدخبر: 1009 ارسال پرینت 39425

رکنا: انتشار فیلمی از شرارت یکی از اراذل بابل که معروف به «شاه مازندران» است باعث شد تا دادستان برای وی اعلام جرم کند. «شاه مازندران» از امروز به اتهام محاربه تحت تعقیب ویژه پلیس قرار دارد.

حجم ویدیو: 4.23M | مدت زمان ویدیو: 00:00:00

علی مرادی دادستان بابل، در پی انتشار فیلمی ویدیوئی از یکی از اراذل و اوباش شهرستان بابل به نام «محمود طالبی» که در آن، وی ضمن ربودن یکی از اوباش منطقه «گتاب» به ایجاد رعب و وحشت اقدام می‌کند، اظهارکرد: این فرد به اتهام محاربه و افساد فی الارض تحت تعقیب قضایی قرار دارد.

دادستان بابل در ادامه گفت: این فرد با ربودن یکی از اوباش منطقه جویبار با زدن قمه به وی اقدام به قدرت نمایی کرده و با انتشار فیلم آن موجبات ناامنی و ایجاد رعب و وحشت در منطقه را کرده است.

وی با تاکید بر برخورد قاطع دستگاه قضایی با مخلان نظم و امنیت در جامعه بیان کرد: پس از انتشار این کلیپ دادستانی بلافاصله وارد عمل شد و دستور جلب و ورود به مخفیگاه این فرد صادر شد. متاسفانه این فرد متواری است و تلاش برای دستگیری وی ادامه دارد.

دیروز یک نفر مظنون دراین رابطه دستگیر شده است اما چون تحقیقات قضایی کامل نشده بود این فرد بلاقید آزاد شد. دادستانی شاکی را احضار کرده است که چون وی خود نیز از اوباش مناطق دیگر بود به دادستانی مراجعه نکرد اما امروز دوباره دستور احضار وی صادر شد.

وی همچنین گفت: محمود طالبی یک ماه پیش از زندان آزاد شده است و پیش از این در زندان سیستان و بلوچستان به صورت تبعیدی بوده است و 6 سال حکم برایش صادر شده بود که با رضایت شاکی خصوصی از زندان آزاد شد.

دادستان بابل در ادامه افزود: متهم به اتهام محاربه و افساد فی الارض تحت تعقیب قضایی قرار دارد. هماهنگی های لازم بین فرماندهی شهرستان بابل و فرماندهی انتظامی استان مازندران انجام شده است که برای دستگیری وی از تمام نیروهای انتظامی و نظامی استان استفاده شود.

مرادی از مردم خواست که درصورت شناسایی متهم به نیروی انتظامی شهرستان بابل مراجعه کنند.ارسال نظر

 • وحید 6 7

  چراازخودتون می بافید کدوم فسادفی الارض مگرکسی روکشته که اعدام بشه حیف این جوانهای قوی وسالم نیست. اگر انها رارشاد وراهنمایی کنند. به راه راست هدایت می شوند حتما دلیلی داشته اگربدبودند به مردم عادی. اسیب می زدند مگرپزشکی روی پزشک دیگر اسید نریخت حالا چون پزشک است کاریش ندارند ولی این چون .....واقعا متاسفم که جان انسانها به راحتی گرفته می شود فراموش نکنید که خداوند ستار است

 • مهدی 6 6

  این قلدران چاقو کش علف های هرز جامعه هستند و باعث ناامنی جامعه می شوند و برای امنیت جامعه بدون هیچگونه تاخیری برای عبرت دیگران باید اعدام گردند

 • رضایی 5 3

  اصلا کسی هست اینها را اعدام کند خیلی از افراد پشت آنها هستند می گیرند و بعد از یکسال دوباره آزاد می شوند.

 • سامان 5 3

  شاه مازندران تبعیدش کنید به یک کشور دیگری غیر از ایران

 • ناشناس 2 3

  سلامتی اعصاب ضعیف ها

 • محمد 5 2

  با سلام عزیزانم جامعه یادولت یا مردم هرکسی باید جلو تقاضا کننده رو بگیرن نه این جورادم هاا این بدبختاهم مطمعن باشین پشیمونن اگه کاروکاسبیه درست و حسابی داشتن توجامعه نمیرفتن دنبال این کارها

 • هانیه 5 2

  از نظر من ادم های مثل محمود طالبی میشه ازشو ادم ها خوبی برای کشور جامعه استفاده کرد مردی قوی هیکل با دل وجرعت میشه کاری کرد که به درد بخورن و برای خیلی ها مفید باشن آنها دوست دارن قدر خود را نشان بدهند تا دید شون چه بهتر. که بادیگار وکارها دیگه حفیه که به بی راه رفت هنوز هم دیر نشود کار کنی تا مردان قوی ما نابود نشون

 • فرزانه 0 2

  اينا اعدام كمشونه،اخه اين وحشي بازيا چيه عوض اين كه از زور بازوشون در راه درست استفاده كنن در راه شرارت و جنايت استفاده ميكنن .بهتره كه در تعليم و تربيت بچه هامون از نوزادي كوشش كنيم تا شاهد اين نباشيم كه خداي نكرده فرزندمون رو پاي چوبه دار ببينيم.