حجت الاسلام والمسلمین حکمتعلی مظفری در گفت‎وگو با خبرنگاران، با اشاره به انتشار خبری مبنی بر اینکه روز گذشته پدر یکی از محکومین امنیتی در زندان مرکزی تبریز توسط معاون دادستان مورد ضرب و شتم قرار گرفته است گفت: طبق اطلاعاتی که از معاون دادستان نظامی استان دریافت کردم، پدر این محکوم امنیتی هفته گذشته با معاون داستان به صورت تلفنی ارتباط برقرار کرده، بنابراین انتشار این خبر مبنی بر حضور وی در دادسرا و هتک حرمت و ضرب و شتم توسط معاون دادستان کذب محض است.
وی ادامه داد: با توجه به اینکه یک سال از حبس این محکوم امنیتی باقی مانده است وی از بند نظامی به بند عمومی انتقال داده شده بود و پدرش به دلیل عدم اطلاع از این موضوع برای ملاقات به زندان مراجعه می کند و در نهایت طی تماس تلفنی، معاون دادستان وی را راهنمایی می‎کند.
رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی با اشاره به اتهام این محکوم امنیتی گفت: این فرد به اتهام شرکت در جاسوسی به اعدام محکوم شده بود اما مشمول عفو شد و در حال حاضر یک سال از حبس وی باقی مانده است.
حجت الاسلام والمسلمین مظفری در پایان خاطرنشان کرد: انتشار این اخبار هیچ پایه و اساسی ندارد این در حالی است که دادستان در مورد این محکوم امنیتی از اختیارات خود نیز استفاده کرده و مرخصی نیز به وی اعطا شده است.
برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
آیا این خبر مفید بود؟