رکنا: فرمانده انتظامی استان گیلان از توقیف محموله 250 تنی روغن زیتون خارجی بدون مجوز به ارزش 48 میلیارد ریال در شهرستان رودبار خبر داد.

سردار محمدرضا میرحیدری گفت: ماموران پلیس آگاهی در پی گزارش‌های مردمی مبنی بر پارک تعدادی تریلی حامل 12 کانتینر در حاشیه جاده، رسیدگی به این موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
فرمانده انتظامی استان گیلان افزود: ماموران آگاهی به اتفاق مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان و نمایندگان اداره کل استاندارد در محل اعلامی حاضر و 12 تریلی حامل روغن مایع زیتون خارجی بدون مجوز دانشگاه علوم پزشکی و استاندارد را توقیف کردند.
وی با اشاره به اینکه تمامی تریلی‌ها متعلق به یک شرکت بازرگانی بوده و از یک منطقه ویژه اقتصادی در جنوب بارگیری و به استان انتقال یافته است، تصریح کرد: برابر اعلام کارشناسان تعزیرات حکومتی شهرستان رودبار وزن کل محموله 250 تن و به ارزش تقریبی 48 میلیارد ریال است.
این مقام انتظامی با اعلام اینکه دو مدیر ارشد این شرکت که در محل توقیف محموله حضور داشتند، به همراه 12 راننده دستگیر شدند، بیان کرد: متهمان با تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی و تحقیقات بیشتر به تعزیرات حکومتی معرفی شدند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.ارسال نظر