رکنا: فرمانده انتظامی استان فارس گفت: با تلاش مأموران پلیس آگاهی، آدم ربایی که جوان 22 ساله را گروگان گرفته و تقاضای یک میلیون دلار از خانواده وی کرده بود، دستگیر و فرد ربوده شده نیز آزاد شد.

سردار احمد علی گودرزی در جمع اصحاب رسانه، گفت: مأموران پلیس آگاهی استان از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 در جریان وقوع یک فقره آدم ربایی در شیراز قرار گرفتند.
وی افزود: بلافاصله مأموران به محل مورد نظر اعزام و در بررسی های انجام شده مشخص شد که آدم ربایان فردی 22 ساله را با استفاده از یک دستگاه خودرو پراید در مقابل منزلش گروگان گرفته و متواری شده اند.
فرمانده انتظامی استان فارس تصریح کرد: آدم ربایان از طریق خطوط تلفن متفاوت با پدر فرد ربوده شده تماس گرفته و تقاضای مبلغ یک میلیون دلار در قبال آزادی فرزندش را می کنند.
گودرزی افزود: تحقیقات کارآگاهان پلیس آگاهی در این زمینه آغاز شد تا اینکه در نهایت یک نفر از اعضای باند شناسایی و دستگیر و فرد گروگان که در کوه های اطراف شیراز نگهداری می شد، آزاد و به جمع خانواده بازگشت.
وی با بیان اینکه تلاش برای شناسایی و دستگیری سایر اعضای این باند ادامه دارد، افزود: فرد دستگیر شده فاقد سابقه کیفری بوده و انگیزه خود از این اقدام را اخاذی از پدر این خانواده اعلام کرده است.ارسال نظر