رکنا: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا در خصوص پیگیری وجود سرب در مواد مخدر گفت: این موضوع توسط آزمایشگاه تخصصی در حال پیگیری است و نتایج آن اعلام خواهد شد.

سردار "زاهدیان" ، درباره وجود سرب در مواد مخدر ، اظهار داشت: طبق بررسی های صورت گرفته، مقدار سرب در تریاک نسبت به سال های گذشته قدری افزایش داشته، لیکن این مقدار نمی تواند در افزایش مرگ و میر و نیز مسمومیت معتادان تأثیر زیادی داشته باشد.
وی همچنین از پیگیری های صورت گرفته توسط این پلیس خبر داد و افزود : این موضوع توسط آزمایشگاه تخصصی در حال پیگیری است و نتایج آن اعلام خواهد شد.
بنابراعلام پایگاه خبری پلیس، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا تصریح کرد: سوداگران مرگ هیچ توجهی به آثار مخرب ناخالصی های انواع مختلف مواد مخدر نداشته و برای منافع نامشروع خود هر اقدام غیرانسانی را انجام می دهند.
سردار زاهدیان به اثرات سوء ناخالصی های مواد افیونی اشاره کرد و افزود :علاوه بر افزایش مشکلات جسمی و روانی بر مصرف کنندگان، آنها را با خطرات دیگری نیز روبرو می کند.
وی در پایان گفت: تأکید ما همیشه بر درمان اعتیاد و دورماندن افراد از خطراتی است که در پی مصرف مواد مخدر ایجاد می شود. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.ارسال نظر