خبر ویژه :

رکنا: فردی که با درج آگهی فروش سرویس خواب در اینترنت اقدام به فریب مشتریان و کلاهبرداری از حساب آنان می کرد توسط کارشناسان پلیس فتا استان مرکزی دستگیر شد.

سرگرد "مصطفی نوروزی" رئیس پلیس فتا استان مرکزی گفت: در پی شکایت فردی مبنی بر کلاهبرداری اینترنتی از این شهروند در قالب خرید اینترنتی از طریق یک آگهی در فضای مجازی موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس فتا استان مرکزی قرار گرفت.
وی افزود: در تحقیقات اولیه کارشناسان پلیس فتا شاکی افزود: مدتی قبل با مراجعه به سایتی در اینترنت، آگهی فروش سرویس خوابی به مبلغ 6میلیون ریال را مشاهده کرده و طی تماس با شماره تلفن درج شده، بنا به خواسته فروشنده مبلغ دو میلیون ریال با عنوان بیعانه به حساب وی واریز کرده و به محض واریز وجه تماس فروشنده با خریدار قطع می شود.
رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: با انجام تحقیقات تخصصی کارشناسان پلیس متهم که اهل و ساکن یکی از استان های جنوبی کشور است شناسایی و دستگیر شد.
رئیس پلیس فتا استان مرکزی با اشاره به اعتراف متهم به انجام کلاهبرداری اینترنتی در قالب درج آگهی فروش سرویس خواب، مبلمان، میزناهارخوری، فرش و تردمیل گفت: طی یک سال گذشته از افراد زیادی در سراسر کشور کلاهبرداری کردم.
وی با بیان اینکه متهم طی یک سال گذشته مبلغ 30 میلیون ریال کلاهبرداری کرده است بیان داشت: فرد دستگیر شده پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد.
سرگرد نوروزی در پایان از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه آگهی فروش در بستر اینترنت حتماً از صحت و سقم آن مطلع شده و پس از دریافت کالای درخواستی اقدام به پرداخت وجه نقد کنند.
برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.


خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند