رکنا: فرمانده انتظامی استان کرمان از کشف 501 کیلوگرم انواع مواد مخدر در دو عملیات پلیسی خبر داد و گفت: به عنوان خدمتگزار مردم با تمام توان مبارزه با مواد مخدر را ادامه خواهیم داد.

سردار "رضا بنی اسدی" در این باره گفت: پلیس کرمان در مبارزه با مواد مخدر از تمام توان خود استفاده می کند و ماموران ما به هیج عنوان اجازه جولان به قاچاقچیان را نخواهند داد.

وی به عملیات نخست پلیس کرمان در کهنوج اشاره کرد و بیان داشت: در این عملیات پلیس امنیت عمومی و پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان "کهنوج" با انجام اقدامات اطلاعاتی و فنی از عبور محموله ای از مواد مخدر آگاه شدند.

سردار بنی اسدی افزود: از این رو کنترل محورهای مواصلاتی و بلوارهای اصلی شهر در دستور کار قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان بیان داشت: ماموران پلیس کهنوج در اجرای طرح مهار به یک دستگاه کامیون "بنز"حامل ضایعات پلاستیکی مشکوک شدند و به کامیون دستور ایست دادند.

وی گفت: در بازرسی فنی از کامیون مذکور 55 کیسه مواد مخدر شامل 74 کیلو و 500 گرم تریاک و 278 کیلو و 400 گرم حشیش کشف شد. سردار بنی اسدی مبدا قاچاقچیان را استان های شرقی و مقصد آن را جنوب کشور ذکر کرد و افزود: در این عملیات دو قاچاقچی دستگیر و به همراه مواد کشف شده به مراجع ذی صلاح تحویل داده شدند. وی در ادامه به دیگر عملیات پلیس کرمان در شهرستان ارزوئیه نیز اشاره کرد و گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر و پاسگاه "وکیل آباد" در گشت زنی های خود در محور "کوهشاه - ارزوئیه" به یک دستگاه پژو 405 که با سرعت زیاد در این مسیر پر مخاطره در حال تردد بود، مشکوک شدند. فرمانده انتظامی استان اظهار داشت: بنابراین مسیر عبور خودرو مذکور مسدود شد اما راننده به دستور ایست پلیس نیز توجه نکرد و از صحنه متواری شد. سردار بنی اسدی اضافه کرد: ماموران در تعقیب و گریزی طولانی سرانجام پژو 405 را متوقف و در بازرسی از آن 145 کیلو و 820 گرم تریاک و دو کیلو و 920 گرم سوخته این ماده افیونی را کشف کردند.

وی در پایان ضمن اعلام دستگیری یک نفر قاچاقچی و توقیف یک دستگاه خودرو در این عملیات، گفت: عبور مواد مخدر از کرمان هزینه های اجتماعی فراوانی را به مردم استان تحمیل کرده است و ما به عنوان خدمتگزار مردم با تمام توان مبارزه با مواد مخدر را ادامه خواهیم داد.ارسال نظر