رکنا: جانشین فرمانده انتظامی شهرستان قدس از دستگیری کلاهبردار 10 میلیون تومانی اینترنتی توسط پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات این شهرستان خبر داد.

سرهنگ"علی محمد احمدی"در تشریح این خبر گفت:با مراجعه یکی از شهروندان و اعلام گزارش سرقت 100 میلیون ریالی از حساب بانکی اش ،موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارشناسان پلیس فتای این شهرستان قرار گرفت. کارشناسان پلیس فتا با استعلام از بانک های عامل صورتحساب گردش مالی شاکی را دریافت و در برسی ها زمان برداشت و محل انتقال وجه مشخص شد.
سرهنگ"احمدی افزود:ماموران پلیس فتا با استفاده از مکاتبات اداری و اخذ فیلم دوربین مدار بسته موفق به شناسایی چهره سارق "م-ح"شده و بلافاصله پس از کسب دستور مقام قضایی در یک عملیات حساب شده و سریع متهم را دستگیر و و به پلیس فتا دلالت دادند.
سرهنگ"احمدی"در خصوص نحوه کلاهبرداری بیان داشت: متهم مدت ها پیش به خاطر معامله با برادر شاکی از وی مبلغ 50 میلیون ریال طلب داشته و با نقشه برادر شاکی در یک فرصت مناسب کارت وی را با ترفند براشت مبلغ بسیار کم از وی گرفته وکارت به همراه رمز در اختیار متهم قرار می گیرد که وی نیز در یک اقدامی ناپسند اقدام به کسب مال غیر و برداشت مبلغ 100 میلیون ریال می کند.
این مقام انتظامی در پایان تصریح کرد:با اعترافات صریح متهمان، پرونده مقدماتی مبنی بر کسب مال غیر و برداشت غیر مجاز تشکیل و متهمان به جرم خیانت در امانت تحویل مراجع قضایی شدند.
برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.ارسال نظر