رکنا: فرمانده انتظامی استان از دستگیری قاتل متواری و عامل شهادت مامور پلیس آگاهی شهرستان ماهشهر، استان خوزستان در عملیات ضربتی خبر داد.

سردار ‌محمدرضا اسحاقی‌ در تشریح این خبر بیان داشت: پس از اعلام خبر شهادت یکی‌ از کارکنان خدوم ناجا حین ماموریت در شهرستان ماهشهر، استان خوزستان و مجروح شدن دو نفر دیگر از ماموران پلیس آگاهی آن شهرستان، با توجه به حساسیت موضوع، تیم ویژه‌ای ازکارآگاهان اداره مبارزه با جرایم جنایی و اداره عملیات ویژه پلیس آگاهی استان، وارد عمل شدند. با تلاش‌های شبانه روزی و در یک عملیات اطلاعاتی موفق به شناسایی مخفیگاه قاتل متواری و عامل شهادت مامور پلیس ماهشهر در یکی از نقاط حاشیه‌ای شهر‌ اهواز‌ شدند.
سردار اسحاقی، اضافه کرد: پس از شناسایی مخفیگاه متهم، عملیات ضربتی ماموران پلیس آگاهی استان آغاز شد که با دستگیری قاتل فراری و عامل شهادت مامور پلیس آگاهی ماهشهر همراه بود.
فرمانده انتظامی استان خوزستان در خاتمه با اشاره به اعتراف ‌متهم به درگیری و تیراندازی به سمت ماموران پلیس ماهشهر، اظهار داشت: اسلحه‌ای که متهم به وسیله آن به سمت ماموران پلیس آگاهی ماهشهر، شلیک کرده بود در مخفیگاه متهم کشف شد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.ارسال نظر