رکنا: همه پیشرفت های بشریت اگر همراه با دین نباشد آرامش را سبب نخواهد شد.

حجت الاسلام و المسلمین "محمد حسین ایروانی" با حضور در کارگاه آموزشی ویژه کارشناسان انتظامی فرماندهی انتظامی استان کرمان گفت: عصر حاضر اگر چه به عصر پیشرفت و تکنولوژی شهرت دارد با این حال عصر اضطراب و استرس است.

وی تصریح کرد: این به آن معنا است که همه پیشرفت های بشریت اگر همراه با دین نباشد آرامش را سبب نخواهد شد. رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان شبکه های اجتماعی و دنیای مجازی را باعث فروپاشی بسیاری از خانواده ها عنوان کرد و افزود: امکانات مالی برای کاهش استرس و اضطراب لازم است اما انسان بدون معنویات به آرامش واقعی دست پیدا نخواهد کرد.

حجت الاسلام ایروانی بیان داشت: کار باید برای زنده نگه داشتن یاد خداوند و رضای او باشد و کسی که تنها برای تشویق و یا فرار از تنبیه کار می کند همره با تشویش و اضطراب دست به گریبان است.

وی یکی از راه های رسیدن به آرامش را ازدواج به موقع دانست و گفت: نباید تنها برای ارضای غریزه جنسی تن به ازدواج داد چرا که این امر مقدس بدون مطالعه و فراگرفتن آیین همسرداری با شکست مواجه خواهد شد.

ایروانی در ادامه خطاب به آقایان اظهار داشت: زن تنها مسوول پخت غذا، شستن ظرف و لباس،فرزند آوری و تربیت فرزندان نیست بلکه تمام امور باید با احترام و همکاری صورت بگیرد.

وی در پایان گفت: توجه به همسر زندگی را به آرامش می رساند و از طلاق های ظاهری و عاطفی جلوگیری می کند در این شرایط زوجین باید دانش خود را همواره به مهارت سعی کنند تا از آسیب های مرتبط جلوگیری کند.ارسال نظر