رکنا: عضو هیات علمی دانشگاه فرهنگیان کرمان بر آموزش از سنین پایه تاکید کرد و افزود: باید به فرزندان خود یاد بدهیم که از شکست، شکست نخورند.

دکتر "حمید رضا آرمان" با حضور در کارگاه آموزشی کارشناسان انتظامی فرماندهان انتظامی استان گفت: نباید تمام مشکلات خانواده را به شبکه های مجازی مربوط دانست و باید از درون خانواده به دنبال ریشه یابی باشیم.

آرمان اضافه کرد: اگر زیر بنای مذهبی در خانواده ای وجود نداشته باشد آن خانواده با مشکلات عدیده ای رو به رو خواهد شد. وی بیان داشت: اگر به دنبال تاثیر گذاری هستیم باید قدرت کلام خود را افزایش دهیم و محبت را در کلام خود نهادینه کنیم.

این عضو هیات علمی دانشگاه فرهنگیان بر آموزش از سنین پایه تاکید کرد و افزود: باید به فرزندان خود یاد بدهیم که از شکست، شکست نخورند. وی یکی از دلایل عدم تاثیرگذاری آموزش معلمان در مدارس را روش های تدریس خسته کننده عنوان کرد و گفت: برای تقویت خلاقیت فرزندان باید آن ها را نسبت به مسائل حساس کنیم. آرمان اضافه کرد: آدم تک بعدی آدم موفقی نیست و ما باید در تمام ابعاد به دنبال تقویت خود باشیم. وی در پایان گفت: باید مشاهده کردن را جایگزین دیدن کنیم و چنان چه تفاوت این دو امر برای عموم تشریح شود بنیان خانواده ها نیز تحکیم خواهد شد.ارسال نظر