رکـنا : رییس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ به خودروهایی که به دلیل آلایندگی و دودزا بودن فک پلاک شده‌اند، هشدار داد که طی 10 روز نسبت به رفع نقص خود اقدام کنند.

سرهنگ مراد مرادی با بیان اینکه تشدید برخورد با خودروهای آلاینده و فاقد معاینه فنی در دستور کار پلیس قرار دارد، اظهار کرد: این طرح در روزهایی که وضعیت هوا در شرایط سالم نیز قرار دارد ادامه داشته و ماموران پلیس با خودروهای فاقد برگه معاینه فنی و یا دودزا برخورد خواهند کرد.

وی با بیان اینکه در 9 ماهه امسال میزان برخورد با خودروهای آلاینده و فاقد معاینه فنی نسبت به مدت مشابه سال گذشته 70 درصد افزایش داشته است، خاطرنشان کرد: خودروهای آلاینده فک پلاک شده و پلاک اعزام به تعمیرگاه دریافت می‌کنند.

رییس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با هشدار به خودروهایی که از سوی پلیس فک پلاک شده‌اند، تاکید کرد: از این رو آن دسته از خودروهایی که فک پلاک شده‌اند، تنها 10 روز فرصت دارند با مراجعه به تعمیرگاه نسبت به رفع نقص و آلایندگی خود اقدام کنند، در غیر این صورت، در صورت مشاهده پلیس اقدام به توقیف این خودروها کرده و علاوه بر اعزام به پارکینگ، 50 هزار تومان نیز جریمه خواهند شد.ارسال نظر