رکنا: یک مرد که با راه اندازی سایت "برو تو20+" در شبکه های اجتماعی تلفن همراه اقدام به بارگزاری فیلم های مستهجن و مبتذل می کرد دستگیر شد.

سرهنگ "رضارضایی" رییس پلیس امنیت یزد درباره این خبر گفت: در پی دریافت گزارش های متعددی مبنی بر اینکه فردی با راه اندازی یک گروه از طریق شبکه های اجتماعی تلفن همراه اقدام به بارگزاری تصاویر و فیلم های غیراخلاقی کرده است بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: با شروع تحقیقات ماموران پلیس، مشخص شد که این فرد گروهی را با نام "برو تو 20+" راه اندازی کرده و اقدام به انتشار فیلم ها و تصاویر مستهجن و غیراخلاقی کرده که نارضایتی تعدادی از خانواده ها را نیز در بر داشته است.

وی، ضمن اشاره به کار اطلاعاتی ماموران پلیس و ردیابی و شناسایی فرد موردنظر گفت: متهم 24 ساله به نام "م.چ" در عملیات ضربتی و غافلگیرانه پلیس دستگیر و پس از انتقال به اداره پلیس به انتشار فیلم ها و تصاویر مبتذل و راه اندازی گروه غیراخلاقی در فضای مجازی "تلفن همراه" اعتراف کرد.رئیس پلیس امنیت عمومی استان با بیان اینکه متهم برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شد خاطرنشان کرد: خانواده ها بر رفتار و عملکرد فرزندان خود در شبکه های اجتماعی تلفن همراه و فضای مجازی، نظارت لازم و کافی را داشته باشند تا زمینه ی سوء استفاده افراد فرصت طلب و سودجو از آنها فراهم نشود.


خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند