قضایی و انتظامی پلیس کدخبر: 192668 ارسال پرینت 10

رکنا: مأمورین انتظامی شهرستان پاسارگاد هنگام اجرای طرح کنترل خودرو های عبوری یک سارق خودرو را دستگیری و خودرو سرقتی را از وی کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان پاسارگاد در گفت و گو با خبرنگاران، گفت: مأموران یگان امداد فرماندهی انتظامی شهرستان پاسارگاد ، هنگام کنترل خودروهای عبوری در اطراف این شهرستان به یک دستگاه خودرو پراید مظنون و زمانی که قصد متوقف کردن خودرو را داشتند راننده اقدام به فرار کرد.
سرهنگ "کرم الله گودرزی" ادامه داد: ضمن تعقیب و خودرو در استعلام به عمل آمده مشخص شد پلاک خودرو سرقت ی می باشد.
وی اظهار کرد: با تلاش ماموران خودرو متوقف و راننده آن دستگیر شد و در بررسی مشخص شد که پلاک خودرو از زرقان سرقت شده و خودرو نیز از شیراز به سرقت رفته است.
فرمانده انتظامی شهرستان پاسارگاد گفت: راننده خودرو که در تحقیقات به سرقت پلاک خودرو در زرقان و سرقت خودرو در شیراز اقرار کرد،‌با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد.
سرهنگ گودرزی از شهروندان درخواست کرد: هر گونه موارد مشکوک را از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.
وی بیان کرد: متهم جوان 26 ساله است که پس از اتمام قرارداد کاری خود و تمدید نشدن قرارداد کاری، با ساخت یک تارنما در فضای مجازی به مدیرشرکتی که قبلا در آن کار می کرده است توهین کرده و مطالبی علیه وی درج کرده است.
رئیس پلیس فتا استان فارس به کاربران سایبری که قصد سوء استفاده از این فضا را دارند هشدار داد و گفت: افراد نباید از فضای مجازی به عنوان ابزاری برای تصفیه حساب های شخصی خود استفاده کنند.
برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.ارسال نظر