رکنا: رئیس پلیس فتای استان البرز از دستگیری یک باند هک و نفوذ خبر داد که اقدام به انتشار ایمیل و رمز عبور دو میلیون کاربر ایرانی در فضای مجازی کرده اند.

سرهنگ محمد اقبالی در گفتگو باخبرنگاران با اعلام این خبر اظهار کرد: اعضای باند هک و نفوذ که اقدام به انتشار دو میلیون جیمیل، ایمیل و رمز عبور کاربران ایرانی در فضای مجازی کرده بودند، دستگیر شدند.
وی در ادامه اعضای این باند را سه نفر اعلام کرد و گفت: اعضای این باند ایمیل و جیمیل افرادی را که هک کرده بودند در یک کانال تلگرامی به نام «جعبه ارازل» منتشر می کردند.
سرهگ اقبالی زمان فعالیت این باند را هشت ماه اعلام کرد و گفت: ماموران پلیس فتای استان طی انجام اقدامات فنی، رصد، پایش و مراقبت ها در فضای مجازی و با همکاری مقام قضایی موفق به پیدا کردن سرنخ های شدند.
رئیس پلیس فتا ی استان البرز با تاکید بر اینکه پرونده در استان البرز تشکیل شده بود، گفت: دو نفر از متهمان در مشهد دستگیر شدند و روند بررسی و رسیدگی پرونده به استان البرز واگذار شد.
وی در پایان گفت: افراد دستگیر شده با قرار تامین آزاد شده اند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.ارسال نظر

  • ناشناس 0 0

    نصیحت به دوستان کسانی که نمیخوان جیمیلشون هک بشه حتما وحتما رمز دو مرحله ای فراموش نکنن بنده چند بار رمزمو کرک کردن ولی نتونستن واردایمیلم بشن.ازجمله چند نفراز انگلستان چند بار ایمیل گوگل برام میومد که نفوذموفقیت امیزنبود.