حوادث طبیعی کدخبر: 976 ارسال پرینت 0

رکنا: شمار قربانیان کولاک و برف و بوران در امریکا به 20 نفر افزایش یافت و میلیون‌ها شهروند را در مناطق مختلف خانه‌نشین کرد.

به گزارش خبرگزاری‌ها ادامه برف و بوران در شرق امریکا باعث بروز اختلال در زندگی روزمره ساکنان منطقه شده و کولاک شدید همراه با برف تا ارتفاع یک متر بسیاری از جاده‌ها و حتی خیابان‌ها، پل‌ها و تونل‌ها را در چند شهر مسدود کرده است و خانواده‌های بسیاری در ویرجینیای غربی به علت قطع برق شب‌ها در تاریکی به سر می‌برند. به گزارش شبکه‌های خبری گسترش دامنه طوفان به 20 ایالت در شرق امریکا زندگی بیش از85 میلیون نفر امریکایی را تحت تأثیر قرار داده است.

اخبار حاکی است تاکنون 8 هزار پرواز در سراسر امریکا در پی کولاک لغو شده است و کشته شدگان به ایالت‌هایی چون کنتاکی- اوهایو، تنسی و ویرجینیا تعلق داشته‌اند.

«بیل دوبلاسو» شهردار نیویورک می‌گوید: با توجه به بارش بی‌سابقه برف، خطوط مترو و خدمات اتوبوسرانی متوقف شده و بیش از 312 تصادف در بزرگراه‌های مختلف در اطراف نیویورک اتفاق افتاده است. یکی از خبرنگاران در گزارشی از نیویورک نوشته: این شهر یک پارچه سفیدپوش با مه شدیدی که همراه با برش برف فضا را تیره و تار کرده همچون دیار ارواح به نظر می‌رسد.ارسال نظر