حوادث طبیعی کدخبر: 193107 ارسال پرینت 2

رکنا: سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: واژگونی بونکر سیمان در خیابان نوبنیاد یک نفر را راهی بیمارستان کرد.

سیدجلال ملکی در گفتگو با خبرنگاران درباره جزئیات این حادثه افزود: ساعت ۲:۴۸ بامداد امروز، یک دستگاه بونکر سیمان که حاوی ۲۰ تن بار بتن بود و در حال تردد در مسیر شمال به جنوب خیابان لنگری در محدوده نوبنیاد به دلیل نامعلومی واژگون شد.
وی گفت: پس از اعلام این حادثه، بلافاصله دو ایستگاه آتش‌نشانی به همراه جرثقیل برای امدادرسانی به محل حادثه رهسپار شدند.
ملکی افزود: با حضور نجاتگران آتش‌نشانی در محل حادثه، مشخص شد که بونکر سیمان به دلیل نامعلومی در هنگام حرکت واژگون و پس از برخورد با ستون و سقف پایانه تاکسیرانی متوقف شده که خوشبختانه به دلیل اینکه این اتفاق در ساعت‌های پایانی شب رخ داد، کسی در محل حضور نداشت و تنها راننده دچار آسیب‌دیدگی و محبوس شدن درون اتاقک خودروی خود شد.
وی ادامه داد: آتش‌نشانان محل حادثه را ایمن‌سازی کردند و با استفاده از دستگاه‌های هیدرولیکی مخصوص با بُرش دادن اتاقک خودروی حامل بتن، راننده محبوس شده را نجات دادند.
سخنگوی آتش‌نشانی با اعلام اینکه راننده به شدت از ناحیه هر دو پا آسیب دیده بود، افزود: با بیرون آمدن راننده از میان آهن‌پاره‌ها، وی تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل حادثه شد.
ملکی افزود: پس از نجات راننده، آتش‌نشانان خودروی حامل بتن را که در وضعیت بسیار خطرناکی زیر پایه‌های ستون پایانه تاکسیرانی گیر کرده بود، خارج کردند و همچنان عملیات ایمن‌سازی در این محدوده ادامه دارد.
برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.ارسال نظر