حوادث طبیعی کدخبر: 192689 ارسال پرینت 2

رکنا: جریان برق ظهر روز گذشته در شهر مشهد در مدتی نزدیک به یکساعت دچار اختلال و افت ولتاژ و حتی قطع گردید، خطای انسانی حین زیر سازی یک جاده در دست احداث درشمال شرق شهر مشهد علت حادثه بوده است.

گویا راننده یک دستگاه کمپرسی حمل ماسه حین عملیات عمرانی به دلیل رعایت نکردن فاصله عمودی ،قسمت بار این کامیون با شبکه برق برخورد منجربه قطع کابل های برق فشار قوی مشهد گردیده که حتی این کمپرسی از قسمت موتور نیز دچار آتش سوزی شده و راننده 50 ساله این وسیله نقلیه نیز دچار سوختگی شدید از قسمت های مختلف بدن شده بوده.
پس از این اتفاق،راننده یک دستگاه خودرو پیکان وانت عبوری که این حادثه را مشاهده می کند دراقدامی هوشمندانه با استفاده از کپسول اطفای حریقی که در داخل وسیله نقلیه خود داشته، اقدام به مهار اولیه آتش سوزی این کامیون کرده و سپس با اطلاع رسانی به موقع به نیروهای امدادی نظیر آتش نشانی واورژانس این آتش سوزی بصورت کامل مهارومصدوم توسط تکنسینهای اورزانس 115 مشهد به بیمارستان امام رضا (ع)این شهرمنتقل می گردد.
شایان ذکراست، بهنام دهرآزما مسئول روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خراسان عصر امروز به خبرنگاران گفته بود:این حادثه باعث بهم خوردن تعادل بار شبکه خطوط انتقال برق درمشهد شده بوده که با تلاش کارشناسان این شرکت، برق همه مناطق درکمترین زمان ممکن وصل گردید.
یادآور می گردد که مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی مشهد،ازبرقراری 370 تماس مردمی و اعزام ماموران آتش نشانی برای 18 حادثه مرتبط با قطع برق با اولویت محبوس شدن افراد درداخل کابین آسانسور دراین شهر طی این زمان خبر داده بود.
برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.


ارسال نظر