حوادث طبیعی کدخبر: 180567 ارسال پرینت 4

رکنا: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با اشاره به آتش سوزی تریلر حامل مواد شیمیایی در بزرگراه تهران - کرج گفت: این حریق با حضور و اقدام به موقع نیروهای آتش نشان، مهار و به طور کامل خاموش شد.

سید جلال ملکی عصر شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: حوالی ساعت 17 امروز حادثه آتش سوزی یک دستگاه خودرو سنگین در مسیر شرق به غرب اتوبان تهران - کرج(ابتدای اندیشه) به مرکز اطلاع رسانی آتش نشانی تهران اعلام و ماموران دو ایستگاه آتش نشانی به همراه خودروی تنفسی و ماموران گروه حوادث مواد شیمیایی به محل حادثه اعزام شدند.
وی با بیان اینکه دراین حادثه یک دستگاه تریلر کانتینردار حامل مواد شیمیایی به هنگام حرکت دچار آتش سوزی شد اظهار کرد: این تریلر مقدار زیادی ماده شیمیایی آب اکسیژنه را حمل می کرده که راننده پس از مشاهده آتش، خودرو را در حاشیه بزرگراه متوقف می کند.
ملکی گفت: پخش شدن مقدار زیادی از این مواد شیمیایی به روی زمین و گسترش آتش ، موجب مصدومیت راننده تریلر شده بود که فرد مصدوم توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شد.
به گفته سخنگوی آتش نشانی شهرداری تهران، این آتش سوزی در نهایت با تلاش ماموران امدادی مهار و منطقه نیز پاکسازی و ایمن شده است.
وی افزود: علت وقوع این آتش سوزی توسط کارشناسان در حال بررسی است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.ارسال نظر