حوادث کدخبر: 99300 ارسال پرینت 11

رکنا: مجرم سابقه‌دار مدتی پس از جدایی از همسرش او را تهدید کرد که اگر در قاچاق مواد‌مخدر با او همکاری نکند، عکس‌های خصوصی‌اش را در تلگرام منتشر خواهد کرد.

چند روز پیش زنی نزد مأموران پلیس فتای خراسان رضوی رفت و مدعی شد که شوهر سابقش با تهدید از او می‌خواهد که در قاچاق مواد‌مخدر با او همکاری کند. این زن گفت: چند سال پیش با مردی آشنا شدم که خودش را مأمور و فردی بانفود در دولت معرفی می‌کرد. ظاهر آراسته و رفتار او باعث شد که حرفش را باور کنم و به همین دلیل وقتی پیشنهاد ازدواج داد قبول کردم. رفتار این مرد در زندگی مشترکمان مرموز بود و در نهایت کار به‌جایی رسید که پس از مدتی از هم جدا شدیم.
دیگر خبری از او نداشتم تا اینکه چند هفته پیش وی با من تماس گرفت. او می‌گفت که همه اطلاعات خصوصی زندگی‌ام و حتی عکس‌های شخصی‌ام را در اختیار دارد و تهدیدم کرد که اگر تن به خواسته‌اش ندهم، آنها را در اینترنت و تلگرام پخش می‌کند و آبرویم را می‌برد و حتی برای اعضای خانواده‌ام دردسر ایجاد می‌کند. ابتدا تهدیدهایش را باور نکردم اما او تعدادی از عکس‌های خصوصی‌ام را برایم ارسال کرد و تازه متوجه شدم، زمانی که با وی زیر یک سقف زندگی می‌کردم او بدون اطلاع من اقدام به تهیه عکس‌های خصوصی از من کرده است.
این زن ادامه داد: این مرد از من خواسته که تعدادی محموله‌ مواد‌مخدر برایش جابه‌جا کنم و تهدیدهایش آسایش را از زندگی‌ام سلب کرده و به همین دلیل تصمیم گرفتم از او شکایت کنم.با اظهارات این زن تحقیقات مأموران پلیس فتا در این‌باره آغاز و مشخص شد شوهرسابق شاکی نه‌تنها مأمور نیست بلکه مجرمی سابقه‌دار است که پیش از این نیز به جرم حمل و نگهداری موادمخدر دستگیر شده و به زندان افتاده است. در چنین شرایطی قاضی پرونده دستور بازداشت او را صادر کرد و مأموران این مرد را دستگیر کردند. متهم پس از انتقال به اداره پلیس به تهدیدهای تلگرامی همسر سابقش و همچنین قاچاق مواد‌مخدر اعتراف کرد و به گفته سرهنگ جهانشیری، رئیس پلیس فتای خراسان رضوی، قاضی پرونده برای او قرار قانونی صادر کرده و تحقیقات تکمیلی در این خصوص ادامه دارد.
برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.ارسال نظر