حوادث کدخبر: 99226 ارسال پرینت 4

رکنا: مدیرکل پزشکی قانونی استان البرز گفت: اجساد 15 نفر از قربانیان واژگونی اتوبوس در محور کرج – چالوس به پزشکی قانونی این استان منتقل شده است.

وی افزود: هویت دو سرباز با اسامی سامان مقدم و مجید جمشیدی با توجه به مدارک و کارت شناسایی این افراد مشخص شده است.
مدیرکل پزشکی قانونی استان البرز در ادامه بیان کرد: اجساد 13 نفر از قربانیان در حال حاضر مجهول الهویه است که منتظر حضور خانواده‌های آنان برای احراز هویت هستیم.
وی تصریح کرد: دو نفر از قربانیان زن و 13 نفر مرد هستند.
در حادثه رانندگی که بامداد امروز در محور کرج - چالوس اتفاق افتاد یک دستگاه اتوبوس مسافربری پس از برخورد با تیر برق واژگون شد که به موجب آن 15 نفر از سرنشینان در دم جان خود را از دست دادند.
این اتوبوس مسافربری با 28 مسافر از تنکابن به سمت کرج در حال حرکت بود که در محدوده تونل کندوان دچار حادثه شد. 15 سرنشین این حادثه جان خود را از دست دادند و 13 نفر دیگر مصدوم شدند.
برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

ارسال نظر

  • علی 0 0

    سلام به نظر این جانب اگه در تمام صنف های کاری بعد از فارغ التحصیل شدگان دانش اموختگان انها مثل تمام پزشکان که در تمام مراحل تحصیلی تعهد خدمت دارند و پاسخگو میباشند افراد دیگر مثل مهندسین و و کلا و غیره بابر یا دو برابر تحصیل خدمت تعهد داشتن و همچنین مهندسین ناظر در طرح های ملی بدون هیچگونه پاسخگوی در برابر قصورات کاری انها رها نمی شدند