حوادث کدخبر: 87773 ارسال پرینت 0

رکنا: سخنگوی سازمان امداد و نجات با اشاره به حریق در برج‌های مسکونی طاووس در منطقه آزاد انزلی گفت: تاکنون این حادثه ۱۴ مصدوم بر جا گذاشته است و عملیات امداد و نجات همچنان ادامه دارد.

سیدمصطفی مرتضوی، در ارتباط با آخرین جزئیات حادثه حریق برج‌های مسکونی طاووس در منطقه آزاد انزلی اظهار داشت:‌ بلافاصله پس از وقوع این حادثه 5 تیم امدادی جهت نجات جان حادثه دیدگان در محل حوضور یافته و اقدامات لازم را انجام داده‌اند.
وی با اشاره به اینکه این حادثه تاکنون ۱۴ مصدوم بر جای گذاشته است، گفت: در امدادرسانی در این حادثه یک فروند بالگرد نیز به کار گرفته شد و یکی از مصدومان به دلیل وضعیت نامناسب به نزدیک‌ترین مرکز درمانی توسط اورژانس منتقل شده است.
سخنگوی سازمان امداد و نجات ادامه داد: 8 مصدوم نیز تاکنون به صورت سرپایی توسط نیروهای هلال احمر و اورژانس درمان شده‌اند که در این میان 3 مصدوم کادر اجرایی برج بوده و تعدادی از مصدومان نیز از نیروهای آتش‌نشانی هستند.
مرتضوی خاطرنشان کرد: عملیات امداد و نجات جهت کمک به حادثه‌دیدگان این اتفاق همچنان ادامه داشته و تمام نیروهای امدادی در محل حضور دارند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

فیلم برج 20 طبقه شمال در آتش+تصاویرارسال نظر