حوادث کدخبر: 87286 ارسال پرینت 5

رکنا: در پی بروز یک حادثه رانندگی بین یک دستگاه سواری پژو 405 با یک دستگاه کامیون کشنده متأسفانه یک تن مجروح و یک تن جان خود را در محور امامزاده هاشم به رستم آباد گیلان از دست داد.

به گزارش خبرنگاران، سرهنگ"مهیار رستگار" رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان گیلان با بیان این مطلب گفت: یک دستگاه سواری پژو 405 که در محور امامزاده هاشم به رستم آباد (پیچ نقله بر) در حال تردد بود به علت تجاوز به چپ با یک دستگاه کامیون کشنده به شدت برخورد می کند.
رئیس پلیس راه استان گیلان افزود: در اثر شدت این برخورد راننده (مرد 34 ساله) خودرو پژو 405 به علت شدت صدمات وارده در دم جان خود را از دست می دهد و دیگر سرنشین (مرد 33 ساله) خودرو مذکور مجروح و پس از حضور عوامل اورژانش جهت مداوا به بیمارستان منتقل می شود.
وی با بیان اینکه در هفته جاری این دومین تصادف حادث شده در این منطقه است یادآور شد: ارتکاب به تخلف سبقت غیرمجاز و تجاوز به چپ در جاده های دوطرفه نتیجه جز حادثه و مرگ به همراه ندارد.
سرهنگ رستگار در پایان از تمامی رانندگان وسایل نقلیه خواست همواره در طول مسیر رانندگی خود ضمن رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی از عجله و شتاب زدگی پرهیز کرده و جمله " دیر رسیدن بهتر از هرگز نرسیدن است "را سرلوحه رانندگی خود قرار دهند تا به لطف و یاری خدا شاهد وقوع اینگونه حوادث دلخراش نباشیم.ارسال نظر