حوادث کدخبر: 87248 ارسال پرینت 5

رکنا: خبر مرگ کودکی که با عبور از منطقه ممنوعه حریم راه آهن اراک با قطار برخورد کرده بود تکذیب شد.

صادقی یکی از شاهدان حادثه گفت : هنگام حرکت قطار کودک 6 ساله با دویدن به سمت ریل قصد داشت نشان دهد که می تواند قبل از رسیدن قطار از ریل عبور کند که قطار ضمن برخورد با پای او و پرتاب کردنش بعد از 300 متر حرکت متوقف شد .
این شاهد عینی حادثه افزود : بلافاصله خود را بالای سر کودک صدمه دیده رساندیم و مراتب را به اورژانس اراک گزارش دادیم .
مدیرکل راه‌آهن استان مرکزی هم با تایید این حادثه گفت : سانحه مجروح شدن کودک اراکی 6 ساله در خط راه‌آهن منطقه رودکی رخ داده و به نام‌برده هیچگونه صدمه جانی وارد نشده و فقط از ناحیه پا دچار شکستگی شده است و اورژانس منطقه پس از وقوع حادثه سریعا در محل موردنظر حاضر شده و کودک را تحت پوشش درمانی قرار داده است.
کوکنارافزود: این کودک به همراه پدربزرگ خود برای پیاده‌روی به منطقه محصور راه‌آهن آن منطقه داخل شده‌اند و قابل ذکر است این منطقه دیوارکشی شده، دارای حصار و ورود افراد متفرقه به آن ممنوع است.
وی از همشهریان خواست در راستای حفظ امنیت جانی خود و برقراری امنیت مناطق نزدیک به خطوط راه‌آهن نکات ایمنی را رعایت کنند و از ورود به مناطق محصور ریلی راه‌آهن خودداری کنند.ارسال نظر

  • سینا 0 0

    سلام - منزل من دقیقا همونجاست و سر صحنه بودم - نه تنها اون منطقه بلکه هیچ جای اراک که مسیر خط آهنه نه حفاظی داره نه دیواری نه علایم هشدار - بد تر از همه راه دسترسی پیاده یک شهرک 8000 نفری به مرکز شهر از روی ریل راه اهن میباشد