حوادث کدخبر: 86793 ارسال پرینت 6

رکنا: مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی چهارمحال وبختیاری گفت: حادثه رانندگی در محور فارسان به کوهرنگ سحرگاه روز سه شنبه یک کشته و چهار زخمی برجای گذاشت.

محسن ابراهیمی روز سه شنبه گفت: این حادثه رانندگی بر اثر برخورد دو دستگاه خودروی پراید و وانت پیکان در محور فارسان به کوهرنگ حوالی شهر باباحیدر به وقوع پیوست.
وی گفت: طی تماس تلفنی با مرکز پیام اورآژنس 115فارسان وگزارش وقوع حادثه بلافاصله سه واحد آمبولانس اورژآنس پیش بیمارستانی 115 به همراه شش تکنسین فوریت های پزشکی به محل حادثه اعزام شدند.
به گفته وی، در این حادثه راننده پراید به علت شدت جرحات در دم جان باخت و چهار نفر مصدوم دیگر با انجام اقدامات درمانی به بیمارستان سیدالشهدای فارسان منتقل شدند.
ابراهیمی، بستن کمر بند ایمنی را درکاهش میزان تلفات سوانح رانندگی را مهم ارزیابی کرد و گفت:متاسفانه تجمع مردم در صحنه تصادف رانندگی ، در عملکرد اورژآنس 115برای خدمت رسانی مطلوب خلل ایجاد می کند.
محورهای ارتباطی استان چهارمحال وبختیاری به دلیل اتصال استان های جنوبی به مرکز و غرب کشور، از محورهای پرتردد محسوب می شود و اکثر راه های اصلی این استان هنوز چهار بانده نشده است.
این گزارش حاکیست، علت وقوع این حادثه رانندگی هنوز از سوی پلیس راه استان اعلام نشده است.
مرکز شهرستان فارسان در 35کیلومتری مرکز استان چهارمحال وبختیاری واقع شده است.


ارسال نظر