حوادث کدخبر: 544 ارسال پرینت 13

رکنا:فرو ریختن دیوار حائل مجتمع مسکونی آلومینیوم در شهرک رضوی اراک 2 زخمی برجای گذاشت و خودروهای زیادی را له کرد.

شهردار منطقه 2 اراک گفت: هفت خودرو نیز در این حادثه در زیر آوار مانده و دچار خسارت‌های سنگین شده‌اند.

عزیزالله براتی اضافه کرد: مجتمع مسکونی آلومینیوم اراک 6 بلوک با 180 واحد مسکونی است که از سال 70 از شهرداری مجوز گرفته اما به لحاظ اشکال‌هایی که در مجتمع، ساخت بنا و دیواره‌های اطراف داشته، پایان کار برای آن صادر نشده است.

وی افزود: به دلیل بارندگی‌های اخیر و حجم زیاد خاکبرداری از پشت دیوار این مجتمع و غیراصولی بودن آن، این دیوار فرو ریخته است.

رئیس مرکز اورژانس استان مرکزی نیز گفت: حال مصدومان ریزش دیوار در شهرک رضوی - گردو - اراک خوب است و آنان تحت درمان هستند.

دکتر فرزین خشنودی افزود: این حادثه 12 و 10 دقیقه ظهر جمعه به وقوع پیوست که بر اثر تخریب این دیوار یک پسر 12 ساله و یک مرد 40 ساله مجروح شدند که به بیمارستان منتقل و در حال درمان هستند.

وی بیان کرد: بر اثر ریزش این دیوار که به طول پنج متر مربع بوده، چند خودرو زیر آوار گرفتار شدند که عملیات آواربرداری نیز بلافاصله آغاز شده است.

معاون عملیات آتش‌نشانی اراک نیز گفت: نیروهای آتش نشانی بلافاصله در محل حاضر شده و به همراه سایر دستگاه‌ها اقدام‌های لازم را انجام دادند.

محسن فضلی افزود: این دیوار دور زمین گودبرداری شده پارکینگ، کشیده شده بود که به دلیل رعایت نشدن مسائل فنی و نیز بازندگی‌های اخیر فروریخته است.

وی با بیان اینکه بررسی بیشتر در این خصوص ادامه دارد، گفت: با کمک نیروهای شهرداری هم‌اکنون منطقه ایمن‌سازی شده و خطری اهالی و عابران را تهدید نمی‌کند.

آیا این خبر مفید بود؟
: امتیاز : 0 تعداد رای : 0


خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها