رک پلاس گوناگون کدخبر: 86802 ارسال پرینت 8

رکنا: غیرتم اجازه نمی دهد ببینم؛ مردهای نامحرم عکس های بی حجاب و برهنه همسرم را بینند. نمی خواهم قربانی دنیای مجازی باشم!

الان پنج سالی است که ازدواج کردیم و اومدیم سر خانه و زندگی خودمان.

آشنایی، نامزدی و ازدواجمان خیلی رویایی و عاشقانه رقم خورد، هیچ مشکل خاصی بین من و همسرم نبود و به نظر من همین الانم نیست!

حتی با تولد مانی، وابستگی من و همسرم بیشتر شد. ولی امان از این تلگرام ! این لعنتی کار ما را به اینجا کشاند.

من مخالف استفاده از اینترنت نیستم، ولی غیرتم اجازه نمی دهد ببینم، مردهای نامحرم عکس های بی حجاب و برهنه همسرم را بینند.

من با چشمان خودم می بینم که شیادان بسیاری در فضای مجازی با ناموس مردم آشنا شده و زندگی آنها را زیر و رو می کنند.

من می گویم نباید همسر من که حالا دو سال است مادر هم شده، نیمی از وقت روزانه خودش را پای گوشی و اینترنت بگذراند.

او در قبال من و مانی و زندگی مشترکمان وظایفی دارد.

خیلی دوستش دارم و چندین بار تا الان سعی کرده ام این مشکل را خودم حل کنم، ولی گوشش بدهکار نیست!

این بار با دیدن عکس پروفایلش حسابی ناراحت شدم و متاسفانه از کوره در رفتم و کارمان به واحد مشاوره و مددکاری کلانتری 11 سمنان کشید!

جای خالی بهشت زیر پای مادران!

"مادر" در فرهنگ تمام جوامع بشری به ویژه ایران اسلامی از دیرباز تاکنون تداعی کننده نهایت مهربانی، از خودگذشتگی و فداکاری است.

مادر بانویی است که دامانش، امن ترین، آرام بخشترین و زیباترین مکان برای کودکی است که او را بخشی از وجود خداوند می بیند.

این واژه مقدس در قاموس ما ایرانیان از جایگاه والایی برخوردار و احترامش بر همه افراد از سنین کودکی تا بزرگسالی واجب است.

کافی است کمی تاریخ را ورق بزنیم و نگاهی به چند دهه قبل بیاندازیم. مادرانی را می یابیم که با تمام سختی ها و مشکلات زندگی در آن دوران، تربیت فرزندانشان را ماموریتی الهی می دانستند و در این مسیر از جانشان نیز دریغ نداشتند که مادران شهدا نمونه ای بارز از اینگونه بانوان آسمانی هستند.

عشق مادرانه در وجود تمام زنان عالم نهفته است، ولی عشق بازی این عاشق دلباخته، دستخوش مسائل مختلفی است و همواره آسیب هایی شخصیت و نقش مادران را تهدید می کند که این روزها بیشتر به چشم می آید .

مادرانی که دنیای مجازی بلای جان آنها و دنیای واقعی شان شده است. میهمان ناخوانده ای که با ورودش به خانه ایرانی ها، همه اعضای این نهاد مهم اجتماعی به ویژه زنان را حسابی درگیر خود کرده است.

مادران جوانی که بخش قابل توجهی از زمان روزانه خود را در گروه ها و کانال های مجازی متعددی سیر می کنند! غافل از اینکه نوگلان زندگی شان به حضور واقعی والدین در کنارشان نیاز دارند و محتاج آغوش گرم، صدای نرم و نگاه مهربانانه مادرند.

و با نگاهی به پرونده های مراکز مشاوره که از رفتار زننده و نادرست تعدادی هر چند معدود از بانوان در خانه حکایت دارد، حالا توطئه و نقشه دشمن در جنگ نرم را که در نقل قول «رابرت مرداک مدیر شبکه فارسی1» به آن صراحتا اشاره شده است، باور می کنیم؛

برای نابودی ایران باید در خصوص کلمه مقدسی به نام خانواده هزینه کرد و من قصد دارم تا موضوع "مادر" را در دستور کار خود قرار دهم. در ایران مادر خانواده همه چیز را مدیریت می کند و اگر مادر را به لجن بکشیم تمام این جامعه به لجن کشیده خواهد شد.
سیدمحمدشاه چراغ، خبرنگار پایگاه خبری پلیس سمنان برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.ارسال نظر

 • آرش 0 0

  لعنت بر شبکه های اجتماعی . به امید روزی که تمامی شبکه های اجتماعی فیلتر کامل شوند.

 • علی 0 0

  دقیقاً
  بنظرم اینا اثرات کمبود محبته.

 • درویشی گیلان 0 0

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه عزیزان چه خواننده چه مدیران سایت . موضوع جالبی بود . این مشکل نیمی از زوج های ایرانه . متاسفانه بیشتر خانم ها جذب شبکه های خانمان برانداز میشوند . چندین خانواده رو میشناسم سر هم قضییه تلفن و اینترنت زندگیشون پاشیده ...بچه های بی گناهی که این وسط قربانی میشوند را چکار باید کرد . مسعولین محترم خواهش میکنیم فکری به حال این معضل بزرگ کنید .

 • طلا 0 0

  زندگی خواهر منم سر همین گروه و گروه بازیای تلگرام داره از هم میپاشه
  بعضیا جنبه ندارن سریع پاشون میلغزه واقعا کاشکی این فضای مجازی فیلتر بشه
  قبلا مگه مردم چطوری زندگی میکردن الان اگه بگی تلگرام داره فیلتر میشه میمیرن دنبال یه چیز جدیدن که جایگزین کنن هیییییییییییییییییی روزگار

 • شب 0 0

  قدیمیا یه ضرب المثل خوب زدن که باید باطلا نوشت که میگه کرم ازخود درخته کسی که ذاتش خرابه هرچقدم مراقبش باشی بازم کارخودشومیکنه متاسفانه مثل اینکه اینجورشبکه ها برای مردم ما یکم زوداومده آقا جان وقتی جنبشو نداری استفاده نکن که زندگیه بقیه را هم خراب کنی خیلیا این شبکه هارو دارن ولی استفاده درست میکنن اون وقت دم ازتمدن میزنیم