رک پلاس گوناگون کدخبر: 86652 ارسال پرینت 15

رکنا: روزنامه شرق با همکاری دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی کارگاه روزنامه نگاری را با حضور اساتید این حرفه برگزار می کند.

در این کارگاه 7 نفر از سردبیران معروف و پیشکسوت حوزه مطبوعات کشور به علاقمندان در این حرفه آموزش می دهند و در پایان دوره نیز گواهی شرکت در دوره تقدیم می شود.
این کارگاه براساس ایده انتقال تجربه به صورت سمینار یا مستر کلاس و با طراحی مدرس مربوطه در یک جلسه 150 دقیقه ای برگزار می شود. هزینه شرکت در هر کارگاه نیز 50 هزار تومان است. ظرفیت در هر کارگاه نیز محدود است و به نظر مدرس بستگی دارد.
نفرات مستعد بر اساس انتخاب مدرس ها از بین شرکت کنندگان انتخاب خواهند شد. آغاز به کار مسترکلاس این کارگاه نیز از تاریخ 20 تیرماه است.
افراد انتخاب شده برای ثبت نام در دوره 8 جلسه ای (به اضافه سه جلسه کار آموزی در تحریریه) به اساتید معرفی می شوند. شایان ذکر است که شرکت کنندگان در دوره های عملی ملزم به شرکت در مستر کلاس است.
علاقمندان برای شرکت در این کارگاه ها می توانند برای ثبت نام و آگاهی بیشتر از ساعت 10تا 16 با شماره 88654390 داخلی 110 تماس بگیرند.
محل برگزاری این کارگاه ها نیز سالن آمفی تئاتر دانشکده اقتصاد دانشکده علامه طباطبایی واقع در خیابان احمد قصیر(بخارست) نبش خیابان بهشتی است.ارسال نظر