رک پلاس گوناگون کدخبر: 854 ارسال پرینت 1

رکنا: زهرا نعمتی از این پس با عنوان سفیر جهانی انجمن خیریه یاس کرمان و در جهت حمایت از بیماران مبتلا به سرطان در مسابقات شرکت می‌کند. مراسم امضای تفاهمنامه میان زهرا نعمتی و انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان یاس کرمان، در استانداری کرمان انجام شد و از این پس وی به عنوان سفیر این انجمن در مسابقات جهانی حضور می‌یابد.

نعمتی در گفت‌و‌گو با روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین پیرامون این خبر گفت: از قبل فعالیت‌هایی در خصوص حمایت از بیماران مبتلا به سرطان داشتم و معتقدم هر قدمی که برای مردم کشورم بردارم، باعث افتخار است و دعای خیر مردم و انرژی‌های مثبتشان همیشه به من کمک کرده است. بانوی طلایی رقابت‌های پارالمپیک لندن خاطرنشان کرد: عنوان سفیر جهانی به این معنا است که باید این پیام به همه مردم دنیا منتقل شود که هر کس می‌تواند به سهم خود از بیماران مبتلا به سرطان حمایت کند و در نخستین گام فکر می‌کنم راهکارهای پیش‌گیری از ابتلا به سرطان می‌تواند راهگشا باشد و در گام دوم حمایت از افرادی که مبتلا شده‌اند و ایجاد امید به زندگی در آنها اقدام مهمی است. دارنده سهمیه بازی‌های المپیک و پارالمپیک 2016 ریو افزود: در بسیاری از سرطان ها افراد دچار از دست دادن عضو و به دنبال آن معلولیت می‌شوند، بنابراین می‌توان این پیام را نیز به آنها منتقل کرد که با شرایط جدیدشان نیز می‌توانند شاد و امیدوار زندگی کنند و ورزش برای این افراد بسیار تأثیرگذار خواهد بود.

مزایده بین‌المللی

زهرا نعمتی از مزایده کمانی که با آن در رقابت‌های آسیایی تایلند موفق به کسب سهمیه المپیک وپارالمپیک شده است، خبر داد.

وی گفت: به منظور حمایت از بیماران مبتلا به سرطان قصد دارم کمانی را که با آن موفق به کسب سهمیه المپیک و پارالمپیک شده‌ام به مزایده بگذارم. نعمتی افزود: مزایده از طریق انجمن خیریه یاس کرمان و در سطح بین‌المللی انجام خواهد شد و پس از پشت سر گذاشتن مقدمات، اخبار بیشتر در این زمینه منتشر می‌شود.ارسال نظر