خبر ویژه :

رک پلاس کدخبر: 21754 ارسال پرینت 8

رکنا: دادستان صومعه‌سرا از جمع‌آوری مستندات و مدارک مربوط سوختگی نوزاد سه روزه در بیمارستان امام خمینی(ره) این شهرستان خبر داد.

نوزاد سه روزه این خانواده صومعه‌سرایی بدنبال ابتلا به زردی در بیمارستان امام خمینی(ره) بستری شده بود که نیمه شب مادر نوزاد متوجه داغ شدن دستگاه شده که به سوختگی نوزادش منجر می‌شود.

«میرحسینی» دادستان عمومی و انقلاب صومعه‌سرا، با اشاره به ارسال مدارک به پزشکی قانونی، گفت: باید مشخص شود که این حادثه براثر سهل‌انگاری کادر پزشکی رخ داده یا موارد دیگری در این امر دخیل بوده است. وی افزود: بعد از اطلاع از خبر، پیگیر این موضوع شدیم و با رئیس بیمارستان صحبت کردیم. وی احتمال داده که نوزاد به بیماری «اس تی وی جانسون» مبتلا باشد که در این نوع بیماری، پوست نسبت به دما، گرما و برخی داروها واکنش نشان می‌دهد.
پدر نوزاد در شکایت خود می‌گوید: در پاسی از شب گذشته، همسرم متوجه داغی دستگاه شده و موضوع را به پرستار اطلاع داده اما پرستار با بی‌اعتنایی به موضوع، رسیدگی به وضعیت نوزاد را موکول به حضور پزشک می‌کند. پدر نوزاد خاطرنشان می‌کند: پس از اینکه مشاهده کردیم پای فرزندمان دچار سوختگی شده، او را به بیمارستان دیگری منتقل کردیم و سپس داستان را در جریان جزئیات موضوع قرار دادیم.

دادستان رفتار پرستار را درخور شکایت می‌داند اما پیگیری آن را منوط به دریافت نظریه پزشکی قانونی کرده است.
در همین حال، پزشکی قانونی در حال بررسی پرونده و دادستانی منتظر ارسال نظریه پزشکی قانونی است.خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها