رک پلاس کدخبر: 1205 ارسال پرینت 10

رکنا: آخرین صاحب ساختمان کهنه و قدیمی یک زندان مخوف در انگلیس که محل اعدام ساحران بود، پس از سال‌ها اقامت، به تازگی با شروع حملات ارواح شیطانی، به راز هراسناک خانه‌ مخوفش پی برده است.

این زن که از سال 2004 میلادی به این ساختمان نقل مکان کرده بود، می‌گوید که در طول این سال‌ها از تاریخچه وحشت‌آور ساختمان خبر نداشته تا اینکه در ماه‌های آخر بارداری‌اش چندبار مورد حمله ارواح سرگردان قرار گرفته و دوره وحشت زندگی‌اش آغاز می‌شود.

همین ماجرا صاحب خانه را وامی‌دارد به تحقیقات محلی برای کسب اطلاع از سابقه خانه‌اش بپردازد. او حالا پس از چندین سال اقامت در خانه‌، تازه متوجه شده این ساختمان در قدیم زندان زنان تبهکار بوده و 8 زن ساحره نیز در آن اعدام شده‌اند.

این زن به خبرنگاران گفته برای اثبات حرف‌هایش در خانه خود دوربین کار گذاشته و تصاویری ضبط شده که معتقد است به ارواح شیطانی تعلق دارد که در این ساختمان قدیمی رفت و آمد دارند.

به گفته ساکنان قدیمی این محله در «ساسکس» طی سال‌های گذشته هر کسی که این خانه را خریده به دلیل وجود ارواح سرگردان بیش از 4 سال دوام نیاورده و خانه را تخلیه کرده اما این زن و خانواده‌اش با 12 سال زندگی در این خانه وحشت، رکورددار سکونت در این ساختمان هستند.ارسال نظر