تتلو گلزار را نابود کرد / من جذاب تر از گلزارم بیام ایران سوپراستار منم! + فیلم
حجم ویدیو: 4.53M | مدت زمان ویدیو: 00:00:36

 تتلو متولد ۳۰ شهریور ۱۳۶۶ در تهران با اصالتی آذری است. امیر تتلو در یک خانواده 5 نفره در محله مجیدیه تهران به دنیا آمد. تتلو مدتی به خاطر شغل پدرش در رشت زندگی کرد . امیر تتلو به علت وضعیت مالی خانواده از نوجوانی کارگری کرده است و دوتا خواهر بزرگ تر از خود دارد. امیر تتلو مدتی در کارگاه نجاری و مدتی هم در یک سوپر مارکت شاگرد بود. تحصیلات امیر تتلو دیپلم ریاضی است. قد او 175 سانتیمتر  و وزن او 75 کیلوگرم است.

به گفته خودش: رفیق باز، لجباز، یه دنده، مهربون، احساساتی، بد دهن، غیرتی و در مسائل مالی‌ بی‌خیال است.

امیر تتلو علت انتخاب لقب «تتلو» را می گوید یک اسم ساختگی است معنی خاصی ندارد و قصد او انتخاب لقب خاصی که تنها مختص خودش باشد بوده است.

رمزگشایی از خالکوبی های امیر تتلو

امیر تتو پیش تر نیز خالکوبی جنجالی داشت که بسیاری به دنبال رمز و راز های این خالکوبی ها بودند. تتلو چندی پیش تمام صورت و حتی دماغ و لب خودش را تتو کرد و بعد به سراغ گوش رفت.

خالکوبی تتو روی گوشش ویژگی جالبی داشت. تتلو در خالکوبی روی گوش خود همه نسبت فیبوناتچی رعایت کره بود.

امیر تتلو

لاک زدن ناخن مد جدید امیر تتلو

امیر تتلو که به خالکوبی های زیاد و عجیب مشهور بود مد تازه ای هم دارد و آن هم «لاک زدن». امیر تتلو انواع و اقسام لاک ها را روی ناخن خود میزند و از آنها عکس و ویدئو می گیرد. نکته جالب اینکه تتلو حتی برای لاک زدن هم مانند کارهای دیگرش فسلفه ارائه می کند که در این گزارش به آن می پردازیم.

امیر تتلو

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد

منبع :شایانیوز

آیا این خبر مفید بود؟