پل ارتباطی دادستانی تهران با تولیدکنندگان و صنعتگران شهرک‎‌های واحد‌های صنعتی فعال شد

به گزارش رکنا ، علی صالحی  از فعال شدن پل ارتباطی دادستانی تهران با تولیدکنندگان و صنعتگران شهرک‌‎های واحد‌های صنعتی در پیامرسان‌‎های بله و ایتا به شماره۰۹۹۶۱۰۰۹۹۵۰خبر داد.

صالحی دادستان تهران (پنج شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۲) به اتفاق هیئت همراه با حضور در شهرک صنعتی خوارزمی شهرستان پاکدشت از واحد‌های تولیدی و کارخانه‌های این شهرک صنعتی، بازدید کرد.

وی در حاشیه دیدار با تولیدکنندگان و صنعتگران شهرک صنعتی خوارزمی، اظهار کرد: به زودی سامانه ویژه برای ایجاد پل ارتباطی بین واحد‌های تولیدی و دبیرخانه ستاد پیگیری سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در دادسرای عمومی و انقلاب تهران فعال خواهد شد تا از این طریق تولیدکنندگان با دستگاه قضایی استان ارتباط داشته باشند و موارد مورد نیاز و مطالبات خود را با ما در میان بگذارند.

پس از اعلام این وعده دادستان تهران، پل ارتباطی بین واحد‌های تولیدی و دبیرخانه ستاد پیگیری سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در دادسرای عمومی و انقلاب تهران، ایجاد شد و از این پس صنعتگران و تولیدکنندگان می‎‌‌ توانند مشکلات، دغدغه‌‎ها و سایر مسائل مربوط به حوزه کاری خود را به صورت مستقیم با دادستانی تهران در میان بگذارند.

 

کدخبر: 894451 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟