به گزارش رکنا، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، متن پیام دکتر احمد وحیدی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

الْیَوْمَ أَکْمَلْتُ لَکُمْ دِینَکُمْ وَ أَتْمَمْتُ عَلَیْکُمْ نِعْمَتِی وَ رَضِیتُ لَکُمُ الإِسْلاَمَ دِینا

واقعه غدیر خم بزرگترین ماموریت دوران نبوت حضرت رسول اکرم(ص) است تا هستی و بشریت بی حجت نماند و راه راستین سعادت و بهروزی با حرکت در امتداد امامت مفتوح باشد.

در این روز پرفیض و مقدس، نبی مکرم اسلام(ص) به فرمان الهی ادامه مسیر نورانی اسلام را به شخصیتی سپرد که پیشگام مکتب اسلام و قرآن ناطق بود.

روز غدیر تجلی " إِنِّی جَاعِلُکَ لِلنَّاسِ إِمَامًا " و هویت یابی امامت به عنوان رکنی مهم از دین مبین اسلام است تا رهروان حقیقی اسلام در پناه امامت، صراط مستقیم  اسلام را بشناسند و بپیمایند.

از این منظر، واقعه غدیرخم فصل الخطاب هدایت و رحمت الهی است و افقی جدید از معنویت و سلوک در پناه عترت طاهرین علیهم السلام را تا  ظهور حضرت ولیعصر(عج) برای عاشقان حقیقت گشود.

پیام غدیر خم معطوف به همه زمان ها و مکان هاست و تجلی عینی و عملی آن واقعه در دوران کنونی، اطاعت پذیری از ولایت فقیه به عنوان پرچمدار آرمان های اسلام ناب محمدی(ص) است.

در شرایطی که دشمنان و معاندان نظام در تقلای سست جلوه دادن آرمان های متعالی و بلند انقلاب اسلامی هستند؛ رسالتی همگانی است با اقتدا به اندیشه های ولایت فقیه و پیروی از رهنمودها و فرامین رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی، زمینه را برای تقویت هر چه بیشتر دولت اسلامی و در تداوم آن، تحقق کامل جامعه و تمدن اسلامی فراهم سازیم.

این عید فرخنده را که سرآغاز ولایت مولی الموحدین حضرت امیرالمومنین علیه السلام  که از سوی پیامبر عظیم الشان اسلام به نام ابوتراب ملقب شد تا حجت خدا بر زمینیان باشد؛ به حضرت بقیه الله الاعظم ارواحنا له الفدا، رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی، سادات و جمیع مردم ولایتمدار و انقلابی ایران اسلامی و تمامی محبان و دلداگان اهل بیت علیهم ااسلام در سراسر جهان اسلام تبریک عرض می‌کنم.

کدخبر: 804898
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟