استقلال و امنیت امروز کشور، دستاورد استقامت ملت است

مراسم تشییع دو شهید گمنام دوران دفاع مقدس امروز( یکشنبه ) با حضور وزیر کشور، مسئولان و کارکنان وزارت کشور برگزار شد.

احمد وحیدی وزیر کشور، در این مراسم با بیان اینکه شهدا مظهر همه پاکی ها، فداکاری ها و از خودگذشتگی ها هستند، اظهار کرد: ما با شهدا عهد می بندیم که راه آنها که راه عزت و شرف است را ادامه دهیم.

وی ادامه داد: از این پس یاد و عطر شهدا در این فضا وجود دارد و ما یاد این شهدا را گرامی می داریم.

پس از برگزاری مراسم نماز بر پیکر این دو شهید به امامت حجت الاسلام والمسلمین ابوترابی فرد، پیکر آنها در حیاط وزارت کشور به خاک سپرده شد.

حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمد حسن ابوترابی فرد در مراسم تشییع دو شهید گمنام در وزارت کشور با بیان اینکه وزارت کشور مفتخر است که به استقبال مقدم پاک دو شهید می رود، اظهار کرد: وزارت کشور ازین پس این دو شهید را هادی و ناظر در کنار خود خواهد داشت.

وی ادامه داد: شهدا راه را درست شناختند و در این راه استوار ایستادند و به بالاترین مقام رفیع شهادت رسیدند. شناخت راه درست مهم است اما آنچه رمز سعادت و عزت است، ایستادگی در راه است. شهدا راه مسیر عزت را هموار کردند و ما باید در این راه با استقامت و بصیرت گام برداریم.

وی ادامه داد: هرچه استقامت و اقتدار در مسیر حق بیشتر می شود، فشار استکبار و دشمن هم بیشتر

می شود اما استقامت رمز حیات ما است و برای رسیدن به اقتدار، راهی جز استقامت در راه شهدا نیست. این راه را باید با امید پیمود. دستیابی به قدرت، دستاورد ایستادگی در راه حق و مقاومت در برابر دشمنان است.

ابوترابی فرد خاطرنشان کرد: مگر ملتی بدون عزم و اراده و بدون رویارویی با تنگناها، به موفقیت رسیده است؟ استقلال و امنیت امروز کشور دستاورد اقتدار و استقامت ملت ماست.

آیا این خبر مفید بود؟