پیش‌بینی یک اصولگرا از آینده برادران لاریجانی

جواد آرین‌منش در خصوص چرایی کناره‌گیری صادق لاریجانی از عضویت در شورای نگهبان ، با اشاره به توییتی که صادق لاریجانی در انتقاد به برخی رویه‌های شورای نگهبان منتشر کرده بود، اظهار کرد: آقای صادق لاریجانی در این توییت به دخالت‌هایی که از بیرون شورای نگهبان نسبت به بررسی صلاحیت‌ها انجام می‌شود و همچنین اتکای اعضای شورای نگهبان به برخی مستندات غیر دقیق که از برخی مراجع در اختیار این شورا قرار می‌گرفت، انتقاد کرد. از جمله این مستندات غیر دقیق، مواردی بود که در مورد آقای علی لاریجانی اظهار شده بود و آقای صادق لاریجانی این موارد را درست نمی‌دانست.

وی ادامه داد: رهبری نیز بر این موضوع صحه گذاشتند و فرمودند که حق برخی افراد تضییع شده و باید جبران شود. البته هرگز چنین جبرانی از سوی شورای نگهبان در حق علی لاریجانی صورت نگرفت و من فکر می‌کنم همین مسائل باعث شده صادق لاریجانی از عضویت در شورای نگهبان کناره‌گیری کند.

نماینده اسبق مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تنها نقطه اشتراک پنج برادر لاریجانی این است که همگی فرزند آیت‌الله میرزا هاشم‌ لاریجانی هستند، افزود: آیت‌الله میرزا هاشم لاریجانی از مراجع تقلید و فیلسوفان مجاهد قبل انقلاب و نهضت امام بود و پنج پسر آن مرحوم همه تحصیل‌کرده هستند و هر کدام در زمینه‌های خاصی متخصص‌اند و در مسائل مختلف فقهی، علمی و سیاسی صاحب نظراند.

منبع : ایسنا

آیا این خبر مفید بود؟