رییس جمهوری وارد بیرجند شد

به گزارش رکنا، به نقل از ایرنا آیت الله سید ابراهیم رییسی بدو ورود به فرودگاه بین‌المللی شهید کاوه بیرجند مورد استقبال نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند، استاندار خراسان جنوبی، نمایندگان خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسوولان استان قرار گرفت.

رییس جمهوری که صبح جمعه به صورت سرزده از فرودگاه طبس وارد خراسان جنوبی شد بعد از حضور در امامزاده حسین ابن موسی الکاظم(ع) طبس، دیدار با مردم این شهر و بازدید هوایی از معادن زغالسنگ پرورده طبس این شهرستان را به مقصد بیرجند ترک کرد و بعد از ظهر امروز وارد بیرجند شد.

آیت الله سید ابراهیم رئیسی صبح امروز (جمعه) در سفر یکروزه بدو ورود به فرودگاه طبس از سوی استاندار خراسان جنوبی و جمعی از مسوولان ارشد استان مورد استقبال قرار گرفت.

تعدادی از اعضای هیات دولت و وزیران از جمله وزیر کشور، وزیر راه و شهرسازی و وزیر صنعت، معدن و تجارت، رییس سازمان برنامه و بودجه، رییس دفتر رئیس جمهور و معاون اجرایی رئیس جمهور، آیت الله رئیسی را در سفر به استان خراسان جنوبی همراهی می‌کنند.

رییس جمهوری در نخستین برنامه در امامزاده حسین بن موسی الکاظم(ع) طبس با مردم این شهرستان دیدار کرد. بازدید از معادن پروده طبس از دیگر برنامه‌های آیت الله رئیسی در سفر به شهرستان طبس بود که بعد از این بازدید، وی در جمع کارگران معدن حاضر و با آنها به گفت و گو پرداخت.

حضور در نشست شورای اداری استان، دیدار با نخبگان و بازدید از برخی مناطق استان از جمله برنامه‌های این سفر یک روزه است.

آیا این خبر مفید بود؟