2 تصادف با یک کشته و 13مصدوم

به گزارش رکنا،  دیروز در دو محور خراسان رضوی تصادف هایی رخ داد که در این سوانح یک نفر به طرز دلخراشی کشته و دو نفر دیگر مصدوم شدند، در حادثه دیگر نیز یازده نفر مصدوم شدند.نخستین تصادف در کیلومتر 70محور سرخس به مشهد رخ داد. در پی این حادثه یک تریلی به دلایلی نامعلوم بر روی یک خودرو سواری پراید واژگون شد. گرفتار شدن سرنشینان پراید، منجر به حضور امدادگران هلال احمر در محل شد.

امدادگران با حضور در محل واقع در سه راهی بزنگان، اقدامات اولیه برای نجات سرنشینان پراید را آغاز کردند. پس از بیرون کشیدن سرنشینان این خودرو مشخص شد راننده جان باخته و فرد دیگر مصدوم شده است. راننده تریلی نیز در این حادثه مصدوم شد. مصدومان با تلاش اورژانس ۱۱۵به بیمارستان لقمان حکیم منتقل شدند.

همچنین مدیر روابط عمومی اورژانس مشهد نیز جزئیاتی از یک حادثه رانندگی در محور فریمان را تشریح کرد.به گفته محمد علیشاهی، این حادثه در پی واژگونی یک وانت نیسان در حوالی کاریزنو رخ داد و از آنجا که تعداد زیادی از افراد در قسمت بار این خودرو حضور داشتند، تعداد مصدومان بالا بود.

وی ادامه داد: برای امدادرسانی به حادثه دیدگان سه دستگاه آمبولانس به محل اعزام شد که تکنیسین های اورژانس یازده مصدوم را به بیمارستان حضرت زهرا(س) فریمان منتقل کردند.

مدیر روابط عمومی اورژانس مشهد تأکید کرد: خوشبختانه وضعیت مصدومان پایدار بوده و هیچ کدام از آن ها بدحال نیستند.

آیا این خبر مفید بود؟