به گزارش رکنا، سرهنگ "مراد صارمی"بیان کرد: در پی شکایت احدی از شهروندن مبنی بر اینکه فردی ناشناس با استفاده از پنل کاربری وی وارد سایت یکی از مدارس در اقلید شده و به کلیه دبیران و همچنین دانش‌آموزان مدرسه توهین کرده است و این موضوع سبب بدبینی و تشکیل کمیسیون جهت اخراج من شده است که بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: کارشناسان پلیس فتا در این زمینه تحقیقات خود را آغاز و موفق شدند عامل اصلی که خود نیز از دانش‌آموزان مدرسه می‌باشد را شناسایی و به مقر انتظامی دلالت دهند.

فرمانده انتظامی "اقلید" تصریح کرد: متهم در بازجویی اولیه اقرار کرد با به دست آوردن رمز کاربری یکی از دانش‌آموزان و متصل شدن به وای فای خانگی وی اقدام به چنین کاری کردم.

فرمانده انتظامی "اقلید" با بیان اینکه متهم انگیزه خود را انتقام از مدیران و معلمان مدرسه بیان کرد، گفت: این فرد برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

سرهنگ "صارمی" تصریح کرد: شهروندان اطلاعات حساب، مدارک هویتی و رمز پنل‌های خصوصی خود را در اختیار شخص دیگری قرار ندهند و مراقب به‌ سرقت رفتن آن نیز باشند که هرگونه بی احتیاطی منجر به مشکلات و پشیمانی خواهد شد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟