به گزارش رکنا، سرهنگ"دوستعلی جلیلیان " در تشریح جزئیات این خبر، بیان داشت: در پی مراجعه شخصی به کلانتری 167 دولت آباد مبنی بر کلاهبرداری با رسید ساز جعلی ، پرونده ای در این خصوص تشکیل و در اختیار تیمی از ماموران قرار گرفت.

وی ابراز داشت: شاکی اظهار کرد، گوشی خود را برای فروش در سایت دیوار آگهی کرده و فردی جوان برای خرید مراجعه و وجه معامله  را از  طریق گوشی تلفن همراهش انتقال داد و پس از نشان دادن رسید انتقال ، کالا را از من تحویل گرفت. پس واریز نشدن وجه به حساب بانکی ام ، متوجه شدم رسید مشاهده شده جعلی بوده است.

فرمانده انتظامی شهرستان ری افزود: شناسایی و دستگیری متهم در دستورکار عوامل تیم عملیاتی کلانتری 167 دولت آباد قرار گرفت وبا اقدامات پلیسی متهم مورد نظر شناسایی و طی یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه وی در مخفیگاهش دستگیر شد.

سرهنگ جلیلیان در ادامه با بیان اینکه گوشی مورد ادعای شاکی از متهم کشف شد ادامه داد : متهم پس از انتقال به کلانتری  به 2 فقره کلاهبرداری به همین شیوه اقرار  کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان ری درپایان با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش ریالی اموال کلاهبرداری شده 140 میلیون ریال اعلام کردند، گفت : متهم پس از پایان تحقیقات و تکمیل  پرونده تحویل مراجع قضائی شد.

آیا این خبر مفید بود؟