سرهنگ علی قاسم پور  بیان داشت: در راستای پاسخ به مطالبات مردمی و ادامه طرح های پاکسازی و ارتقاء امنیت اجتماعی، طرح عملیاتی و پاکسازی نقاط الوده و جرم خیز در سطح شهرستان کرج اجرا شد.

به گزارش رکنا، وی افزود: در اجرای این طرح که در ۲ مرحله در ۴۸ ساعت گذشته به اجرا درآمد با انجام اقدامات اطلاعاتی – پلیسی ۶۲ سارق شناسایی و دستگیر شدند که در تحقیقات صورت گرفته متهمان تاکنون به ۸۴ فقره سرقت اعتراف کرده اند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرج با اشاره به کشف ۱۷ دستگاه خودرو مسروقه در این طرح، یادآور شد: همچنین در این طرح ۷۱ معتاد متجاهر از سطح شهر جمع آوری و تحویل آن ها مراکز بازپروری داده شد.

این مقام انتظامی تصریح داشت: در اجرای این طرح ۶۰ دستگاه خودرو و ۱۱۱ دستگاه موتورسیکلت به دلیل تغییر وضعیت، آلودگی صوتی و.. توقیف شدند.

سرهنگ قاسم پور در پایان با اشاره به تاثیر اجرای طرح های پاکسازی اخیر در کاهش جرائم، خاطرنشان کرد: اجرای طرح های ضربتی برخورد با مخلان امنیت شهروندان با جدیت ادامه خواهد داشت و به شهروندان این نوید را می دهیم که با استمرار اجرای این طرح ها شاهد کاهش جرائم و ارتقاء امنیت در کرج خواهیم بود.

آیا این خبر مفید بود؟