تصادف مرگبار پژو با مرد جوان در بزرگراه شهید زین الدین + عکس

سرهنگ "احسان مومنی"  در خصوص این خبر اعلام داشت:در ساعت 01:30 شب گذشته در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی  تصادف یکدستگاه سواری پژو  و فوت عابر پیاده  در مسیر بزرگراه شهید زین الدین به غرب قبل از خروجی امام علی شمال به علت عدم توجه به جلو بلافاصله تیم کارشناسی منطقه 25 پلیس راهور فاتب در محل حادثه حاضر می شوند .  

به گزارش رکنا ، سرهنگ مومنی بیان داشت : عابر پیاده ای که قصد عبور از عرض بزرگراه را داشته بدون توجه به خطرات ناشی از این کار اقدام به عبور از عرض بزرگراه  زین الدین می نماید و در این حین راننده پژو این عابر را ناگهان مقابل خود می بیند .

رئیس اداره تصادفات پلیس پایتخت  گفت : با حضور ناگهانی این عابر مقابل پژو  راننده دیگر نتواند خودروی خود را کنترل کرده و در مواجه با عابر دیگر کاری از دستش برنیامده و چون زمانی برای ترمز کردن و ایست کامل نداشه با عابر پیاده به شدت برخورد می نماید .

وی افزود:  متاسفانه در اثر شدت ضربه  و جراحات وارده  عابر پیاده  در محل حادثه فوت می کند.

مومنی گفت: به همین علت، در این محدوده شاهد بار ترافیک مختصری در این محددوده در اثر نگاه کردن رانندگان عبوری به حادثه بودیم که با تلاش همکاران و خارج کردن این وسیله از موقعیت تصادف بار ترافیکی کاهش یافت و ترافیک به وضعیت قبل بازگشت .

این مقام انتظامی به عابرین توصیه کرد: هیچ گاه و در هیچ زمانی اقدام به تردد از عرض اتوبان ها و بزرگراهها ننمایند و همیشه از پلهای عابر پیاده استفاده نمایند هرچند می بایست تا رسیدن به پل عابر زمانی را اختصاص دهند ولی به این نکته توجه داشته باشند که استفاده از پل عابر در هر زمان بهتر از پذیرش خطر  و به استقبال تصادف و حوادث ناگوار رفتن است .

در انتها  موُمنی اظهار داشت: امیدواریم با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی توسط کلیه کاربران ترافیک شاهد وقوع چنین حوادث تلخی در سطح معابر شهر تهران نباشیم.

آیا این خبر مفید بود؟