ضرورت به‌روزرسانی سامانه‌های نامگذاری برای اعمال نامگذاری‌های جدید در پایتخت

به گزارش رکنا به نقل از ایسنا، بیست و دومین جلسه کمیسیون نامگذاری معابر و اماکن عمومی شورای اسلامی شهر تهران با حضور سعید جهانی سرپرست سازمان فاوای شهرداری تهران برای بررسی مسائل و مشکلات سامانه های نامگذاری، و ایوب فصاحت مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران برای بررسی پیشنهادات آن سازمان درخصوص نامگذاری بازارهای میوه و تره بار جدید برگزار شد.

در این جلسه نرگس معدنی با اشاره به مصوبات کمیسیون نامگذاری معابر و اماکن عمومی شورای اسلامی شهر تهران گفت: هرآنچه در این جلسه تصویب می شود با هدف تصویب نهایی اعضای شورای شهر به صحن علنی می رود و پس از تصویب به شهرداری تهران ارسال می گردد و از آنجا نیز جهت اجرا به مناطق و سازمان‌های مربوطه ازجمله به سازمان فاوا ارجاع داده می شود.

وی افزود: اگر در فرایند اجرای مصوبات نامگذاری و ارسال مصوبات به حوزه های اجرایی نواقصی وجود دارد حتما شهرداری باید برای رفع آن اقدامات لازم را داشته باشد.
 
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران بیان کرد: در سامانه نامگذاری زمانی بارگذاری مصوبات جدید به درستی انجام می شود که سامانه ها به‌روز رسانی شوند و تمام مصوبات قبلی در سامانه نامگذاری به‌روز رسانی شده باشد. 

معدنی پور با تاکید بر اینکه مقرر است مصوبه ها ظرف مدت کمتر از یک ماه به اجرا درآیند، افزود: به همین خاطر توقع داریم نقشه ها در سامانه نامگذاری در کمترین زمان به‌روز رسانی شوند تا ما درهنگام بررسی پیشنهادات و تطبیق آنها در نقشه های سامانه دچار مشکل و سردرگمی نشویم. 

بنابراین گزارش، در ادامه این جلسه نام ۳۲ بازار میوه و تره بار جدید شهرداری تهران که از طرف کمیته نامگذاری سازمان میادین میوه و تره بار پیشنهاد شده بود با حضور مدیرعامل این سازمان مورد بررسی قرار گرفت.

بنا براعلام دفتر این عضو شورای شهر تهران، با نظارت جدی کمیسیون نامگذاری در دوره ششم، علاوه بر کمیته های نامگذاری مناطق، کمیته های نامگذاری سازمان ها و شرکتهای شهرداری نیز فعال شده و با حضور مدیران عامل آنها به عنوان‌ روسای کمیته ها، پیشنهادات نامگذاری در کمیسیون بررسی می گردد.

کدخبر: 892359
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟