وضعیت ترافیک تهران پنج شنبه 31 تیرماه

سرهنگ مجید رنجبر رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص وضعیت ترافیکی صبحگاهی پایتخت در روز پنج‌شنبه ۳۱تیر  ماه 1400  اظهار داشت: بار ترافیکی پایتخت امروز در تمام معابر اصلی و بزرگراهی روان گزارش می‌شود.

به گزارش رکنا، سرهنگ رنجبر افزود : ترافیک در بزرگراههای حکیم ، آزادراه تهران کرج ، شیخ فضل الله ، صیاد شیرازی ، بزرگراه امام علی  (ع) ، خیابان آزادی ، خیابان امامت ، خیابان جانبازان و در کل در اکثر معابر و بزگراههای شهر تهران بار ترافیکی خاصی نداریم .

وی گفت : امروز پنج شنبه از ابتدای صبح بار ترافیکی خاصی در معابر شهر تهران مشاهده نگردید و رفت و آمد خودروها به سهولت انجام پذیرفت و ترافیک روانی را شاهد بودیم .

سرهنگ رنجبر اضافه کرد : با خلوتی معابر ممکن است برخی رانندگان سرعت خودروی خود را بالا برده و از خلوتی سطح شهر جهت زودتر رسیدن و یا انجام حرکات نمایشی و لایی کشی بخواهند بهر ببرند که به این دسته از رانندگان توصیه میگردد فریب خلوتی معابر را نخورند و از سرعت مجاز  و مطمئنه جهت تردد استفاده کرده  چرا که همیشه حادثه در کمین است و سرعت های بالا  همیشه خطر ساز و خطر آفرین می باشند پس با رعایت قانون با سرعت مقرره در سطح شهر تهران تردد نمایید تا شاهد بروز تصادفات نباشیم.

وی از شهروندان خواست با توجه به تعطیلی شش روزه شهر تهران و با توجه به وضعیت کرونایی از تردد های غیر ضرور در معابر جدا خودداری نمایند .

آیا این خبر مفید بود؟