آسمان تهران صاف /  بارش پراکنده باران در برخی استان ها

مطابق پیش بینی های هواشناسی در روزهای آینده بارندگی ها قطع می شود و در اغلب مناطق آسمانی صاف و آفتابی همراه با افزایش نسبی دما پیش بینی می شود.

به گزارش رکنا، براساس تحلیل نقشه‌های همدیدی و آینده‌نگری سازمان هواشناسی ، امروز در خراسان رضوی و ارتفاعات البرز واقع در شرق تهران و سمنان و همچنین در ارتفاعات جنوب کرمان، ابرناکی، بارش پراکنده باران و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

همچنین در روز جاری در خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان وزش باد شدید گاهی گرد و خاک رخ خواهد داد. امروز خلیج فارس و دریای عمان مواج است و آسمان تهران امروز صاف و گاهی با وزش باد همراه خواهد بود.

سه‌شنبه و چهارشنبه نیز در غالب مناطق کشور آسمان صاف و آرام است و افزایش نسبی دما به‌ویژه در نوار غربی و شمالی کشور رخ می‌دهد. پنجشنبه هم در دامنه‌های زاگرس واقع در غرب کشور و ارتفاعات البرز مرکزی افزایش ابر گاهی بارش پراکنده و وزش باد رخ می‌دهد.

مطابق پیش‌بینی سازمان هواشناس جمعه نیز با گذر امواج از تراز میانی جو در غرب، جنوب غرب، مرکز، دامنه‌های جنوب البرز واقع در زنجان، قزوین، البرز و تهران و برخی مناطق استان فارس به‌ویژه در ساعات بعد ازظهر افزایش ابر، بارش پراکنده گاهی رعد و برق و وزش باد انتظار می‌رود.

علاوه بر این، در روز جمعه در اوایل شب با شمالی شدن جریانات روی دریای خزر بارش و کاهش نسبی دما در استان‌های اردبیل، گیلان و مازندران پیش‌بینی می‌شود. آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟