بازگشت از سفر را به این روزها موکول نکنید

بازگشت از سفر را به این روزها موکول نکنید

به گزارش رکنا: ایرج کهریزی فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران در خصوص اوضاع ترافیکی محورهای هراز، فیروزکوه، امام رضا(ع) و بزرگراه حرم به حرم، اظهار کرد: هم اکنون تردد انواع وسایل نقلیه از شمال به جنوب محور هراز نیمه سنگین و پرحجم در جریان است و خودروها بدون گره ترافیک درحال عبور از این محور هستند.

وی گفت: عبور و مرور انواع وسایل نقلیه از شمال به جنوب محور فیروزکوه نیمه سنگین و روان در جریان است و به مرور از حجم بار ترافیکی کاسته می‌شود.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران با بیان اینکه حادثه خاصی در محورهای شرق استان رخ نداده است، افزود: عبور و مرور وسایل نقلیه از محور امام رضا(ع) و بزرگراه حرم به حرم پرحجم و روان گزارش شده و تردد بدون گره ترافیکی در جریان است.

کشته شدن عابر پیاده در آزادراه تهران_پردیس

کهریزی بیان کرد: ظهر امروز مردی ۶۴ ساله که قصد عبور از عرض آزادراه تهران_پردیس را داشت با برخورد یک دستگاه پژو ۲۰۶ به‌رغم حضور به موقع عوامل اورژانس و عوامل امدادی جان خود را از دست داد.

وی تأکید کرد: با توجه به نزدیک شدن پایان تعطیلات نوروزی توصیه اکید داریم هموطنان مدیریت زمان سفر را جز اولیت اول بازگشت از سفر قرار بدهند و این موضوع را به روز پایانی تعطیلات موکول نکنند زیرا با ترافیک‌های فوق سنگین روبه‌رو خواهند شد.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران تصریح کرد: مسافران با صبر و شکیبایی، رعایت پروتکل‌های بهداشتی، توجه کافی به جلو، عدم ارتکاب تخلفات حادثه ساز و استراحت کافی قبل و در حین مسافرت به جاده‌ها وارد شوند و با رعایت حقوق شهروندی مسیر را طی کنند.

کهریزی، بیان کرد: موج بازگشت نیمه دوم تعطیلات آغاز و محورهای شرق استان با بارترافیکی مواجه شده و رانندگان در این شرایط طول مسیر را جزئی از مسافرت خود بدانند و از ارتکاب تخلفاتی مانند سرعت، سبقت و انحراف به چپ خودداری کنند.

وی اذعان کرد: هموطنان با رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی، پرهیز از عجله و شتاب، رعایت فاصله طولی مناسب نسبت به خودروهای جلویی و عدم ارتکاب تخلفات حادثه ساز می‌توانند سفری ایمن و بدون خطر را برای خود و دیگر هموطنان رقم بزنند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟