تردد در محورهای خراسان رضوی فقط با زنجیرچرخ

تردد جاده ای در غرب استان خراسان رضوی با زنجیرچرخ امکان پذیر است.

به گزارش رکنا، رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جوین گفت: بارش برف و کولاک در برخی مناطق این شهرستان بیش از ۳۰ سانتی متر گزارش شده و هم اینک تردد در محور جوین - سبزوار واقع در گردنه بید و برغمد به سختی و با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

علی اصغر سمیعی زاده افزود: عوامل راهداری برای خدمات‌رسانی به رانندگان و مسافران در جاده‌ها مستقر هستند و هم اکنون تمامی جاده‌های این شهرستان باز است.

رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای جغتای گفت: در پی بارش شدید برف و کولاک تردد در برخی از راههای ارتباطی این شهرستان تنها با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

سید ابراهیم سید آبادی افزود: نیروهای اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای جغتای از بامداد امروز عملیات برف روبی راههای اصلی جغتای را آغاز کردند و هم اینک رفت و آمد خودروها در این مسیرها در جریان است.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی خراسان رضوی بارش برف و باران که از شب گذشته در مناطق مختلف استان خراسان رضوی آغاز شده است تا روز یکشنبه این هفته ادامه دارد.

شهرستان جوین در ۳۰۰ کیلومتری و شهرستان جغتای در ۳۲۰ کیلومتری غرب مشهد قرار دارند./ایرنا  آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟