سرمای زمستانی دوباره به تهران می‌آید

مجتبی جلالی، مدیرکل هواشناسی استان تهران از به پایان رسیدن بهمن ماه با بارش باران خبر داد و گفت: بهترین شانس بارشِ باران در تهران پنجشنبه ۳۰ بهمن ماه خواهد بود.

به گزارش رکنا، جلالی با اشاره به اینکه از امشب سه شنبه ۲۸ تا چهارشنبه ۲۹ بهمن ماه امواجی که از ارتفاعات شمالی عبور می‌کنند، احتمال ایجاد رگبار‌های محلی و نقطه‌ای در شهر تهران با باران را دارند گفت: شدت و حجم بیشتر ریزش‌ها، روز پنجشنبه بر روی نوار شمالی استان واقع می‌شوند و سایر نقاط استان ممکن است پنجشنبه رگبار خفیف و پراکنده باران را داشته باشند.

او با بیان اینکه برای روز پنجشنبه ۳۰ بهمن ماه نفوذ نصف و نیمه جبهه سرد، دمای بیشینه را به حالت پاییزی و ارتفاعات را به حالت زمستانی باز گرداند افزود: جمعه یکم اسفندماه، نفوذ کامل جبهه سرد، حال و هوایِ زمستانی به اغلب مناطق می‌دهد و دشت‌های جنوبی استان در طول روز پاییزی می‌شوند.

مشتری ها سرمایه شما هستند.با این روش آن هارا همیشه کنار خود نگه دارید.

مدیر کل هواشناسی استان تهران از پیش بینیِ افتِ ۸ تا ۱۰ درجه‌ای دما برای استان تهران در مناطق مختلف خبر داد و عنوان داشت: این کاهش دمایی برای ارتفاعات شاید قدری بیشتر نمود پیدا کند و در نتیجه این افت دما، شنبه و یکشنبه هوایِ سرد همچنان پابرجا خواهد بود.

جلالی بیان کرد: در ارتفاعات شمالی استان، از جمعه یکم تا دوشنبه چهارم اسفندماه، امکان یخبندان ضعیف تا متوسط وجود دارد لذا صاحبان مشاغل حساس از جمله باغداران، برای جلوگیری از سرمازدگی محصولات، اقدامات لازم را انجام دهند.

او اظهار کرد: آسمان تهران، برای امروز سه شنبه ۲۸ بهمن ماه صاف تا قسمتی ابری، گاهی نیمه ابری، بعد از ظهر با وزش باد همراه خواهد بود و حداکثر دما ۲۰ درجه سانتی گراد و حداقل دما ۱۲ درجه سانتی گراد پیش بینی شده است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟