حاجی میرزایی: 46 شهرک آموزشی در کشور ایجاد خواهد شد

حاجی میرزایی از ایجاد 46 شهرک آموزشی در سراسر کشور خبر داد.

به گزارش رکنا، محسن حاجی میرزایی در آئین آغاز عملیات اجرایی بزرگترین شهرک آموزشی کشور در بندرعباس گفت: مطابق سند تحول بنیادین آموزش و پرورش به دنبال ساخت مدارس در فضاهای بزرگ هستیم، چرا که مدارس بزرگ و فضای وسیع آموزشی تاثیر مطلوبی در امور تحصیلی و تربیتی دانش آموزان دارند.

وی با اشاره به جایگاه مدرسه به عنوان کانون رویدادهای فرهنگی، تصریح کرد: مدرسه می‌تواند همواره به یک رویداد فرهنگی تبدیل شود و به عنوان کانون تربیتی در محله نقش آفرین باشد.

وزیرآموزش و پرورش همچنین گفت: قطعا هر چقدر مدرسه بیشتر در کانون توجه باشد دارای توانمندی بیشتری در حل مسائل مختلف خواهد بود.

براساس گزارش مرکزاطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، حاجی میرزایی با اشاره به پدیده مهاجرت و گسترش حاشیه نشینی در شهرها نیز با بیان اینکه ۴۶ شهرک آموزشی در حال ساخت در سراسر کشور است، یادآور شد: پدیده مهاجرت، آموزش و پرورش را در تنگناهای آموزشی قرار داده است و بهره گیری از این شهرک های بزرگ آموزشی می تواند به برون رفت از چالش ها کمک نموده و بهره‌وری بیشتری را به دنبال خواهد داشت.  آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟